SHAABOOM PUMP shot (порція 30 ml)

Стан запасів: немає в наявності

inf

Shaaboom Pump - це досконалий препарат для використання перед тренуванням, до складу якого входять ретельно підібрані і перевірені інгредієнти, що стимулюють організм до максимальних спортивних результатів і створюють приголомшливий ефект «накачування м'язів» (пампінг). Рекомендований дорослим атлетам в періоди найбільш інтенсивних, тривалих тренувань на витривалість і силову підготовку.

Бета-аланін входить до складу дипептид карнозина (beta-alanyl-L-histidine), який присутній в скелетних м'язах з найбільшою концентрацією в швидко скорочуються м'язових волокнах другого типу. При нормальних умовах в організмі карнозин уповільнює падіння рівня рН, що викликається в тому числі формуванням молочної кислоти в м'язах протягом тренування. Таким чином, карнозин бореться з м'язової втомою, дозволяючи атлету тренуватися довше і з більшою інтенсивністю.

Альфа-кетоглутарат (AKG) утворюється шляхом з'єднання L-аргініну і альфа-кетоглутарата - проміжного метаболіту циклу Кребса, і в подальшому бере участь в синтезі речовини, що постачає м'язи енергією для скорочень, - аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ). L-аргінін є ендогенної амінокислотою, природним чином синтезується в організмі. L-аргінін бере участь у багатьох метаболічних процесах: в числі іншого в синтезі креатину і окису азоту. Окис азоту покращує кровообіг шляхом розслаблення гладкої мускулатури артерій і поліпшення пропускної спроможності стінок судин, таким чином збільшуючи приплив кисню і поживних речовин до працюючих м'язів.

Агматину - натуральна речовина, яке синтезується шляхом декарбоксилювання амінокислоти аргініну. В організмі агматину бере участь у багатьох метаболічних процесах, а як L-аргінін є замовником окису азоту.

Заряди скелетні м'язи поживними речовинами і спробуй потужний приплив енергії на тренуванні! Отримай максимальну віддачу від кожної хвилини в спортзалі і добивайся неймовірних результатів. Прийом спеціальних добавок перед тренуванням - це саме те, що дозволить замість звичайного заняття з «залізом» провести максимально інтенсивну, високоефективну тренування. Створений провідним виробником спортивного харчування препарат LevroPUMP входить в Авторську лінію Кевіна Леврона Levrone Signature Series.

Подібні продукти