Carbox

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Продукт для спортсменів BioTech Carbox має високу енергетичну цінність, містить вуглеводи які за своєю складністю здатні насичувати організм спортсмена енергією протягом тривалого часу.

Суміш вуглеводів (складні вуглеводи, прості вуглеводи) з різних за складністю дозволяє отримати поступову і одночасно тривалу підживлення для роботи без зайвого шкоди м'язів.

Прийом Carbox особливо необхідний спортсменам які переносять тривалі за часом навантаження! З огляду на тривалу навантаження без підживлення м'язи відчувають сильний катаболізм (руйнування м'язів) в слідстві чого страждає м'язова маса, падають показники сили і витривалості.

Застосування вуглеводних коктейлів допомагає уникнути сильних процесів катаболізму, підтримати витривалість і силу м'язів. Швидкі вуглеводи (прості вуглеводи) засвоюються швидко і дають негайну підживлення, а складні вуглеводи триваліше засвоюються і дають поступову тривалу енергетичне підживлення.

Таким чином, при виконанні фізичних вправ коктейль карбо (комплекс вуглеводів) забезпечує організм необхідною енергією і збагачує тіло необхідної рідиною оберігаючи від зневоднення організму.

Подібні продукти