Gain Sport Formula+Mix Water Bottle 750ml

Стан запасів: немає в наявності

inf

Gain Sport Formula від бренду Blastex Nutrition - якісний білково-вуглеводний продукт на основі на основі сироваткового концентрату (WPC) і вуглеводного комплексу, який рекомендується для всіх спортсменів, особливо для силових дисциплін. Даний продукт забезпечує ефективне м'язове харчування для швидкого відновлення і сприяє швидкому м'язовому росту і відновлення.

Концентрат сироваткового білка, який входить до складу Gain Sport Formula, відрізняються високою поживною цінністю, швидким поглинанням, низьким вмістом лактози і жиру, а також високим вмістом амінокислот, необхідних для будівництва і регенерації м'язових клітин. Вуглеводний комплекс (83,7%) даного продукту становлять мальтодекстрин і декстроза, які є ефективним паливом для тренувань.

Кожна порція Gain Sport Formula поставляє в організм 7 г повноцінного білка, який сприяє зростанню і підтримці м'язової маси, а також допомагає в підтримці здоров'я кісток. Крім того, в кожній порції продукту міститься прості і складні вуглеводи (59,4 г), які є основним джерелом енергії для ефективної роботи м'язів, особливо в період тривалих і важких тренувань.

Спосіб застосування та дози:

Змішайте одну порцію 70 г з 300 мл води або молока. Приймайте по 1-3 порції в день. Найкраще вживати вранці, вдень і після тренування.

Подібні продукти