Jumbo

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Стань БІЛЬШЕ разом з JUMBO!

  • 900 калорій на порцію
  • 150 грам вуглеводів і 50 грам білка
  • Матриця з 6 видів вуглеводів
  • Матриця "Jumbo" - ключовий інгредієнт
  • 5 видів креатину

Якщо ви хардгейнер і вам важко набрати вагу або у вас швидкий метаболізм і поганий апетит, Scitec Nutrition Jumbo стане лучним помічником в цій справі, на сьогоднішній день він визнаний кращим висококалорійним гейнером на ринку спортивного харчування.

Завдяки своїй унікальній багатокомпонентної матриці 6-видів вуглеводів / 5 типів креатинових формул, ви отримаєте максимум від цього продукту! Кожна порція JUMBO містить більше 900 калорій, 50 грам білка і тільки 37 грам цукру. Додатково він також містить креатин, який допоможе вам стати сильнішими і витривалість, а підтримує комплекс з магнієм і біоферіном, сприятиме кращому засвоєнню і синтезу білка.

БІЛОК

Кожна порція Jumbo містить 50 грам білка, це майже в два рази більше ніж у інших традиційних гейнери. Основним білком в Jumbo є молочна сироватка, це швидко засвоюваний протеїн, який буде живити ваші м'язи, уберігати їх від катаболізму, допомагаючи Вам повернутися до анаболическому станом. Сироватковий протеїн з молока являє собою так званий повноцінний білок, так як він забезпечує організм всіма необхідними амінокислотами, в тому числі 9 амінокислот (тобто гистидин, ізолейцин, лейцин, лізин, метіонін, фенілаланін, треонін, триптофан, валін), які вважаються необхідними для життя, так як організм не може синтезувати їх.

ВУГЛЕВОДИ

Вуглеводи є основним джерелом енергії для організму. Якщо ви хочете наростити м'язову масу і вам потрібна велика кількість вуглеводів. Матриця Jumbo містить 6 різних видів вуглеводів, в тому числі Vitargo - революційний вуглевод, який використовується олімпійцям. І найголовніше те, що вміст цукру в JUMBO в порівнянні з традиційними добавками всього 37 грамів на порцію!

КРЕАТИН

Креатин зробив революцію в індустрії бодібілдингу в 90-х роках і до сих пір він є одним з найпопулярніших інгредієнтів для підвищення сили і витривалості сьогодні. На відміну від більшості подібних добавок, Jumbo містить креатин, в унікальній запатентованій формулі під назвою Crea-бомба: яка включає в себе 5 різних типів креатин і в цілому це 5,6 грама на порцію. Креатинові матриця в Jumbo буде надувати ваші м'язи і допоможе вам стати сильнішими і витривалішими.

ЗАСТОСУВАННЯ

Для максималізації результатів приймайте як мінімум одну повну порцію в день в залежності від маси тіла і рівня активності. JUMBO можна приймати протягом всього дня або при тренуванні (перед, під час, після). Розчиніть вибраний обсяг порошку в 100 мл рідини на одну лопатку

Подібні продукти