Jumbo Prof.

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Ми довели, що "гейнер Jumbo Scitec Nutrition великий і сильний!" Первісна формула JUMBO була розроблена для підвищення обміну речовин і насичення організму енергією при високому рівні фізичної активності. Поживна співвідношення нашого продукту відображає ці цілі. Популярність цього продукту, що випливає з його якості і результатів, дала зрозуміти фахівцям Scitec Nutrition, що розробки формулу йдуть у вірному напрямку. Тому в сімействі JUMBO з'явився новий продукт Jumbo Professional!

В Jumbo Professional Scitec Nutrition підвищив відсоток вмісту білка. Забезпечуючи 52 грама високоякісного білка (більше, ніж в Jumbo). При цьому, знизили вміст вуглеводів і калорій, так як немає необхідності в їх великій кількості. Jumbo Professional має в своєму складі вуглеводневу суміш з повільним і швидким засвоюванням вівса, Palatinose ™ і Vitargo ®.

У складі Jumbo Professional включені з швидкодіючі сироваткові білки, щоб зробити його придатним для використання до, під час і після тренування. Відповідно до рекомендацій передових досліджень науки про харчування. Крім того, включення Jumbo Professional в щоденний раціон означає, що повільне перетравлення білків, джерел амінокислот в крові, протягом значного часу (4-6 годин) спільно з джерелом швидких білків дають найкращий ефект.

Для зручності закривається упаковка після відкриття.

Подібні продукти