MASS UP (10% protein hardgainer)

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

nan

ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ МОЖЕ ДАТИ Гейнер MASS UP?

Перш за все - це висококалорійна добавка, яка вкрай необхідна всім спортсменам, охочим швидко збільшити масу тіла, а так само людям з високим рівнем фізичного навантаження. Популярність даний товар отримав за рахунок доступності, хорошої якості і складу. Всього з однієї порції, ви отримуєте 393 ккал., Які організм зможе використовувати для відновлення витраченої енергії і сприянню збільшення маси, за рахунок величезної кількості вуглеводів - 90% всього складу! Вже з перших хвилин після прийому, швидкі вуглеводи починають засвоюватися шлунково-кишковим трактом, через що прийом відразу після тренування прискорить процес відновлення і запустить процес росту м'язів. Вся справа в тому, що засвоюючи швидкі вуглеводи провокують викид інсуліну, який є потужним анаболічним гормоном, чия підвищена концентрація в крові багаторазово підсилює твій результа, а складні вуглеводи забезпечать тривале насичення організму протягом кількох годин.

ЯКІ ВІДЗНАКИ ВІД ІНШИХ ПРОДУКТІВ

Найприємніше при виборі саме цього гейнера це його ціна, яку ми забезпечуємо через наших прямих поставок з заводу ActiveLab. Сама добавка стане відмінним варіантом як для постійного прийому, так і на альтернативу звичним продуктам, за рахунок 8 шикарних смаків, які не залишать байдужим жодного гурмана, а присутність в коктейлі важливих амінокислот стане справжнім подарунком спортсменам, для яких результат понад усе! Наявність 3 варіантів фасування в 1.2 кг, 3.5 кг і 5 кг забезпечить покупку необхідної кількості гейнера, спираючись на ваші цілі і необхідність.

ПИЩЕВАЯ ЦІННІСТЬ ДОБАВКИ

  • 87 грам вуглеводів, з яких 69.5 гр - складні вуглеводи пшеничної клейковини і сої, і 17.5 гр швидких вуглеводів (мальтодекстрин і глюкоза), які забезпечують всебічний обеспечивание енергії для вашого тіла.
  • 10 грам білка (концентрат сироваткового протеїну) для росту м'язів і зниження катаболізму.
  • У формулі продукту містяться необхідні ВСАА амінокислоти і креатин, які допомагають ефективно відновлювати м'язові волокна і збільшать силу і витривалість при фізичних навантаженнях.
  • Таурин поліпшує енергетичні процеси і має стимулюючу дію

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВЖИВАННЯ

Даний гейнер рекомендовано приймати 1-3 рази на день, для досягнення найкращих результатів. У день відпочинку його варто приймати між основними прийомами їжі, наприклад між сніданком і обідом, і між обідом і вечерею. Таким чином збільшується кількість прийомів їжі на добу. У день тренування обьязательно доза безпосередньо після тренінгу, можна додати і між основними прийомами їжі. Розмішувати 100 грам продукту (4 мірних черпака) з 200-300 мл води або знежиреного молока. Вживати варто до досягнення результату, і для підтримки форми після.

Подібні продукти