Myomax HardCore

Стан запасів: немає в наявності

inf

MyoMax Hardcore - формула розроблена, щоб надати вам все науково самі перевірені інгредієнти в ефективних кількостях! Перш за все, білок і його складові амінокислоти є найбільш важливими живильними речовинами. MyoMax Hardcore містить колосальні 52 грама! Все більше і більше наукових досліджень доводять, що з різних джерел суміші білка є більш корисними, тому що амінокислоти мають різну швидкість поглинання. MyoMax Hardcore використовує суміш, яка має швидке і повільне поглинання білка тваринного походження (які є кращими!).

MyoMax Hardcore з дуже низьким вмістом цукру і позбавленим непотрібних вуглеводів! Оптимальна кількість білка є найбільш важливими, і споживання рівня фізіологічно несуттєвих вуглеводів. MyoMax Hardcore НЕ буде перевантажувати вас вуглеводами, в цьому продукті відмінне співвідношення вуглеводів до білка! Крім того, швидкий і повільний випуск карбонату джерел, в тому числі фірмових Vitargo® і Palatinose ™ високотехнологічні джерела вуглеводів.

MyoMax Hardcore забезпечує 2 типу незамінних жирів, що сприятливо впливає на здоров'я. Для завершення додано істотне вміст поживних речовин, 20 вітамінів і мінералів в нашому продукті!

Це ще не все! MyoMax Hardcore буде максимізувати свій прогрес з великою кількістю додаткових науково обгрунтованих активних інгредієнтів! Наші анаболічні, анти-катаболічних і ергогенні агенти включають 5 сучасних видів креатину плюс креатин аналог. Додаткові BCAA в сучасному співвідношенні 8:1: 1 лейцин: ізолейцин: валін. Розширений глутамінової добавкою. Бета-аланін високої продуктивності і м'язовий підсилювач! Таурин, гліцин, HMB, GPLC (Glycine ацетил-L-карнітин), цитрулін малат, і Avena Sativa з D-аспарагінова кислота (DAA) і цинк, щоб максимізувати природний рівень тестостерона!

MyoMax Hardcore має додаткову "Ultimatrix" поєднання високопродуктивних компонентів для клітинної енергії, виробництво нейротрансмітерів і чутливість до інсуліну; також травні ферменти і Bioperine® підсилювача абсорбції!

Тепер ви можете зрозуміти, чому ви збільшите м'язову масу, втратите жир, зберігаючи при цьому свої важко зароблені м'язи за допомогою MyoMax Hardcore!

Як приймати MyoMax Hardcore від Scitec Nutrition:

Змішайте 140 г з 500 мл води. Для досягнення максимальних результатів пити 2 порції в день, один переважно відразу після тренування (або половину перед, половина після), інші вранці, наприклад, якщо ви тренуєтеся після полудня. Аналогічним чином відокремити 2 порції в вихідні дні. Тільки 1 щоденна порція забезпечує хороші результати. Використовуйте в основному після тренування (або половину перед, половину після).

Подібні продукти