True-Mass 1200

Стан запасів: немає в наявності

inf

TrueMass - це спортивне харчування від компанії BSN.

Всі спортсмени знають, як складно наростити безліч трохи додавши при цьому жирових Сканія. Звичайно, можна покладатися тільки на звичайну їжу, але в ній багато холестерину. До того ж будь-який, навіть самий збалансований раціон, містить не така велика кількість вуглеводів, і калорійність харчування рідко досягає потрібного значення. Стає зрозуміло, що для успішного будівництва власного тіла потрібно використовувати спеціальні біодобавки.

СКЛАД TRUE MASS

Це гейнер, який здатний викликати стрімку гіпертрофію м'язових волокон. У складі - найефективніші компоненти, скомбіновані в ідеальну суміш. Білково-вуглеводні матриці насичують тіло енергією, постачають поживними речовинами і сприяють швидкому відновленню після занять.

Крім стандартних для гейнери компонентів, в БСН Тру Мас 1200 можна знайти мальтодекстрин, а також повільні вуглеводи, отримані з цільнозернових культур. Важливо і те, що глікемічний індекс цього продукту знижено, як і швидкість засвоєння. А значить, відсутній ризик відкладення жиру і перевищення норми цукру в крові. Завдяки вищепереліченим властивостям, цей засіб допомагає контролювати апетит і сприяє повноцінному функціонуванню всіх органів і систем. Пролонговану дію забезпечує постійний приплив сил, покращує спортивні результати і переносимість високі навантаження.

СИЛЬНІ СТОРОНИ TRUE MASS

  • Безліч позитивних коментарів від професіоналів і новачків.
  • 8 джерел протеїну, в їх числі глютамінової пептиди, збалансована білкова матриця дають постійне поповнення амінокислотного запасу.
  • У складі присутні складні вуглеводи для набору сухої маси, переважно без жиру.
  • Високошвидкісні молекули (гідролізат і ізоляти), які необхідні в період відкриття анаболічного вікна, дозволяють посилити метаболізм. Вони прискорюють процеси виробництва м'язових волокон на клітинному рівні. Дозволяють провести тренінг з максимальною користю.
  • Повільні з'єднання забезпечують метаболічний баланс ще кілька годин після прийому.
  • Постачає азот, який життєво необхідний при підвищених навантаженнях. При нестачі цього елемента набір маси зупиняється.
  • Містить повний набір травних і транспортних ферментів, які контролюють всмоктування діючих компонентів.
  • До складу включено МСТ, що постачає клітини АТФ.

Подібні продукти