True-Mass

Стан запасів: немає в наявності

inf

Гейнер True-Mass від провідного виробника спорт харчування, компанії BSN, виготовлений по унікальній формулі, що є результатом досліджень останніх років, що робить новий гейнер продуктом преміум класу! Отримуйте тільки суху м'язову масу, а не жир!

True-Mass без найменшої частки перебільшення можна називати сенсацією! ГейнерTrue-Mass за своєю структурою є поєднанням протеїнів преміум-класу і вуглеводів, глікемічний індекс яких неймовірно малий. Одна з цілей створення нової формули - підтримка високої калорійності, що неймовірно важливо, коли ваша мета - зростання м'язової маси. True-Mass, на відміну від різних гейнери минулого покоління із застарілими формулами, націлений виключно на нарощування сухої маси м'язових волокон, при цьому зовсім не додаючи масу жиру в вашому тілі! Амінокислоти, що містяться в новому гейнере, вивільняються поступово, і саме це дозволяє їм перебувати в крові протягом тривалого часу, при цьому не втрачаючи високий рівень свого змісту. Всі ці оптимальні властивості ведуть до відмінного протеиновому синтезу і анаболізму (зростання додаткових волокон в ваших м'язах).

True-Mass сприяє швидкому відновленню м'язів, які будь-яким чином постраждали в процесі тренувань, а також заліковує мікротравми. True-Mass призводить рівень глікогену в норму, що ідеально впливає на процеси росту в організмі. True-Mass не потребує прийомі разом з креатином, так як сам по собі неймовірно ефективний. До складу гейнера True-Mass увійшло максимально можливе і ефективне кількість ВСАА та його амінокислотний профіль на даний час вважається найбагатшим серед наявних гейнери. Хоч як би зростали потреби вашого організму в будівельному матеріалі для м'язів, всі вони будуть з лишком компенсовані за допомогою True-Mass.

Крім того, True-Mass володіє приголомшливим смаком. Порція чудового коктейлю після тренування - саме те, що ви заслуговуєте!

Переваги BSN TRUE MASS 2610 Г:

  • забезпечення організму всіма необхідними поживними речовинами;

  • ефективне відновлення м'язів в найкоротші терміни;

  • додаткове зростання сухої м'язової маси.

Кожен з протеїнів, що входять до складу True-Mass, володіє унікальним амінокислотним профілем і різним часом всмоктування, що гарантує його тривалий ефективну дію і постійне зростання м'язів протягом дня!

Рекомендаціі по вживанню: Змішайте 3 мірні ложки продукту з 400 мл холодної води або знежиреного молока. Кількість рідини можна варіювати для досягнення індивідуально приємною консистенції. Пити 2-4 рази на день, одна порція - відразу після тренування! Решта - між прийомами їжі.

Подібні продукти