Volumass 35

Стан запасів: немає в наявності

680

Гейнер Volumass 35 - найпотужніший продукт лінійки Volumass. Це - повноцінна і швидко засвоюється їжа для ваших м'язів. Volumass 35 був створений спеціально для атлетів, яким необхідно бОльшееколічество поживних речовин через їх великий м'язової маси або через більш активного способу життя та інтенсивного тренінгу.

Volumass 35 забезпечить Вас більшою кількістю білка, ніж аналогічні препарати. Протеїн в Volumass 35 має унікальний амінокислотний склад, має максимальний біологічним засвоєнням, містить знижений кількість лактози і легко змішується з водою без допомоги міксера. Volumass 35 насичений розгалуженими амінокислотами і глютамином.

Volumass 35 містить 2.5 м креатину в кожній порції (100 грам), білок високої якості і володіє високою калорійністю. У процесі росту мускулатури і білок і вуглеводи однаково важливі для забезпечення організму енергією і будівельними блоками для підтримки анаболічних процесів. 35% білка в Volumass 35 це не випадкова цифра - саме таке макронутріентное співвідношення в більшості різних дієт для атлетів різної статури і з різним рівнем метаболізму. Саме тому Volumass 35 забезпечує збалансованість поживних речовин, як в окремому вигляді, так і у вигляді інтегрованої частини в звичайний харчовий раціон.

Білок, що міститься в Volumass 35 отриманий з високоякісного ультрафільтрованного сироваткового концентрату, і з ізоляту, фільтрованої в поперечному потоці, які багаті мікрофракцій білка. Креатин - саме ефективна засіб - він забезпечує високий рівень клітинної енергії для скорочення м'язових волокон і збільшує клітинний обсяг. Таурин так само має здатність збільшувати клітинний обсяг, що доведено науковими дослідженнями, тому кожна порція (100 грам) Volumass 35 містить 500 мг таурину і забезпечує 50% денної норми споживання вітамінів.

Застосування

Змішайте дві мірні ложечки (100 м) Volumass 35 з 200-300 мл води або нежирного молока. Для кращих результатів приймайте одну порцію протягом 30 хвилин після тренування або замість їжі в якості замінника їжі, чергуючи прийом звичайної їжі з прийомом Volumass 35.

Подібні продукти