Xline Glutamine

Стан запасів: немає в наявності

231

Blastex Xline Glutamine, це спортивна добавка в основі якої, як головний компонент, знаходиться L-Глютамин. Дана амінокислота є складовою частиною білка, отже, необхідна для нормального відновлення м'язової тканини. Крім цього, глютамин надає ряд інших корисних впливів на наш організм. При достатньому споживанні даного речовини, ви посилити свій імунітет і уникнете розвиток катаболічних процесів, що позитивно позначиться не тільки на швидкості відновлення після тренування, але і на її якості. Справедливості заради варто відзначити, що Глютамин при явному дефіциті може вироблятися нашим організмом самостійно. Але кожен спортсмен знає, що дефіцит чого-небудь в раціоні харчування суттєво уповільнює прогрес, а з огляду на те, що у фізично активних людей обмін речовин швидше, то і всіх необхідних компонентів для відновлення потрібно значно більше.

Крім головного компонента, в складі присутній ще і таурин, який відіграє допоміжну роль. Він покращує біологічну доступність глютамина і прискорює його засвоєння. У нашому магазині ви можете знайти і купити Blastex Xline Glutamine в декількох варіаціях ваги, варто тільки перейти в категорію Амінокислоти і вибрати фільтри Глютамин і бренд Blastex.

ОСОБЛИВОСТІ BLASTEX XLINE GLUTAMINE

  • Поєднання Глютамина і Таурина, що улечшает біологічну доступність продукту
  • Зміцнення імунітету
  • Ефективне протистояння катаболізму
  • Прискорення відновлення

Способ застосування і дози: Ми рекомендуємо приймати по 1-2 стандартних порції (5 г) щодня. Найкращим часом для прийому буде період до або відразу після тренування, а так само вранці, безпосередньо після сну.

Подібні продукти