Vitargo CRX 2.0

Стан запасів: немає в наявності

inf

VITARGO CRX 2.0-це оновлена версія нашої Формули 2-го покоління "вуглеводи плюс креатин", що надає вам багато інгредієнтів, які спортсмени вважають корисними в такому продукті. Це високоинтенсивний фізичний підсилювач продуктивності!

Наш вуглевод повністю складається з фірмового Vitargo®, запатентованого високомолекулярного вуглеводню середня молекулярна маса яких 500 000-700 000. Він унікальний, тому що він спеціально оброблений для отримання молекулярного профілю, який значно відрізняється від цукрів (наприклад, глюкози, фруктози) і мальтодекстрина, містяться в багатьох продуктах. Молекулярна маса мальтодекстрина становить близько 1000-10 000, а глюкози-близько 180! З Vitargo® дуже низька осмоляльность, але можна зробити напій з високим вмістом вуглеводів! Ця дизайнерська формула містить ряд додаткових науково доведених активних інгредієнтів!

Кожна порція дає вам 5 грамів самого вивченого креатину, моногідрату креатину (і інших креатинів в нашій власній матриці). По крайней мере, 3 г добової дози креатину науково доведено, щоб збільшити продуктивність в послідовних сплесках короткострокових, високоінтенсивних вправ, таких як силові тренування і інтервальні кардіо.

Деякі з наших інших інгредієнтів також сприяють одному або декільком з наступних корисних фізіологічних ефектів:

  • Нормальний енергетичний обмін
  • Зниження стомлюваності і втоми
  • Нормальний білковий і глікогену обмін
  • Нормальний синтез амінокислот
  • Регуляція гормональної активності
  • Нормальне функціонування нервової системи
  • Нормальне утворення еритроцитів
  • Нормальна функція імунної системи

Рекомендації до застосування:

Змішайте 40 г порції С 400 мл води. Пийте порцію в день, бажано відразу після тренування (або половину до, половину після).

Попередження

Використовуйте цей продукт в поєднанні з їжею як частина здорової, збалансованої дієти, а не як замінник такої. Зберігати в недоступному для дітей місці

Подібні продукти