100% Creatine Monohydrate

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

100% Creatine Monohydrate приготований з використанням чистого креатин моногідрату у вигляді порошку. Завдяки його нейтральній смаковій порошковій формі, легко змішується з іншими добавками, такими як гейнери для набору ваги або протеїнового шейку.

100% креатин моногідрат використовують спортсмени, щоб збільшити м'язову силу і витривалість і так само для того, щоб каталізувати збільшення обсягу клітин і збільшити м'язову масу. Як працює креатин моногідрат? Багато досліджень показали, що креатин збільшує силу і масу м'язів. З тих пір креатин моногідрат став найпопулярнішою і найефективнішою добавкою в світі силових атлетів.

Організм використовує креатин моногідрат в синтезі АТФ.

Креатин відіграє важливу роль в м'язовому скороченні. Коли ваші м'язи скорочуються, АТФ (Аденозин трифосфат) є «паливом» в цьому процесі. АТФ віддає свою енергію, коли випускає одну з молекул фосфату. Це потім перетворюється в інший склад, з назвою АДФ (аденозин дифосфат). Нажаль, є тільки кілька АТФ, які відновлюються в м'язах. Креатин віддає молекулу фосфату до АТФ, відтворюючи АТФ, і це може бути використано як паливо для додаткових скорочень м'язів.

Чим більше у вас креатину в м'язах, тим більше АТФ ви можете створити.

Це дозволяє вам тренувати свої м'язи на повну силу. Це так само допомагає в процесі відновлення організму. Оскільки популярність креатину моногідрату дуже висока, багато компаній займаються продажем креатину, що веде до значної різниці в якості пропонованого продукту.

Атестація креатинових продуктів від BioTech USA проводилася в лабораторіях Каліфорнійського університету в Лос Анджелесі (University of California, Los Angeles, UCLA), результати якої показали, що цей продукт є 100%-чисто!

Застосування

Перший тиждень: 2 порції перед тренуванням, 2 порції після тренування, 2 - 7 тиждень, одна порція перед тренуванням, одна порція після тренування. Після сьомого тижня треба витримати паузу в два тижні.

Подібні продукти

Так само придбані товари