Crea star

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Crea Star - продукт з високим вмістом креатину, сприяє збільшенню енергії в м'язах. Крім самого популярного і вивченого креатину моногідрату в складі Crea Star також містяться такі типи креатину як Kre-Alkalyn, буферізованний креатин моногідрат, який взаємодіючи, покращують дію продукту.

Матриця The CRE / Absorp підвищує ефективність використання креатину в кілька разів. Крім того, CreaPep ™ Peptides сприяє збільшенню вироблення секреції інсуліну, що призводить до кращого засвоєння креатину.

GlutaZorb - розроблена L-глутамінова формула в готовому розчині забезпечить 100% засвоєння цієї амінокислоти організмом. Глюкуронолактон і таурин необхідні для функціонування клітин м'язової тканини, також вони є постійними компонентами енергетичних напоїв і ергогенних засобів.

Магній сприяє нормальному синтезу білка, електролітного балансу і підтримання нормальної структури кісток і зубів.

Магній і вітамін B3 сприяють нормальному функціонуванню нервової системи (нейротрансмиссии і скорочення м'язів, включаючи серцевий м'яз), зниження втоми і стомлюваності, нормальному енергетичному метаболізму і підтримці нормальної психологічної функції.

Подібні продукти