CreaSyn

Стан запасів: немає в наявності

inf

BioTech CreaSyn - це Креатинові добавка в капсульованому вигляді з 9-ю активними компонентами, таурином, кофеїном і бета-аланін.

Два креатинових нутриента в складі даного продукту сприяють підвищенню фізичної працездатності під час виконання коротких багаторазових вправ підвищеної інтенсивності. Інші компоненти даної добавки, такі як Л-гістидин, бета-аланін, кофеїн і таурин, а також активні речовини з екзотичних фруктів в комплексі утворюють сучасний препарат, який спрямований на успіх вашої тренування.

У кожному порції даного продукту присутня 3000 мг креатину в різних формах (креатину гідрохлорид, мікронізований буферізірованний моногідрат креатину).

Ефекти від вживання добавки:

  • Утилізація жирових відкладень;
  • Збільшення рівня витривалості;
  • Забезпечення силою і енергією щоб мати змогу ефективно тренування;
  • Стимуляція м'язового зростання.

Таким чином, даний продукт має універсальне призначення. Він дає все те, чого хочуть отримувати багато бодібілдери - набір м'язової маси, збільшення витривалості і сили отримання красивою рельєфності м'язів без зайвого жиру.

Застосування добавки BioTech CreaSyn:

Слід вживати по п'ять капсул перед початком тренування. У дні, коли тренувань немає, потрібно вживати добавку на голодний шлунок після пробудження.

Подібні продукти