Creatine pHX

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

ОПИС CREATINE P-HX

Цей препарат - результат багаторічних розробок кращих фахівців компанії BioTech. Це універсальний засіб, призначене для тих, хто думає спортсменів. Він користується популярністью в 52 країнах світу і є одним з найбільш затребуваних на ринку спортпіта.

Креатин, за своїм хімічним складом, відноситься до групи карбонових кислот. Він містить деяку кількість азоту. По суті, ця речовина природного походження. Він є в організмі, і виробляється в невеликій кількості протягом усього життя. Для того щоб підтримувати синтез потрібні амінокислоти: аргінін, метіонін і гліцин. Стає зрозуміло, що самостійно тіло не може синтезувати достатнього обсягу даного з'єднання. А спортсменам необхідно постійно поповнювати його запаси, адже він знаходиться в м'язах і безпосередньо впливає на їх роботу і зростання.

Для досягнення найкращих результатів потрібно, щоб до м'язовим волокнам надходило достатньо енергії. Вона з'являється в процесі розщеплення жирів і вуглеводів, які перетворюються в особливу молекулу - АТФ. Дуже велике значення для її біосинтезу має креатин. Він створює АТФ з попередника, АДФ. Без нього процес виділення високоенергетичних молекул йде набагато повільніше.

Саме тому - ця речовина використовується так часто для тренування. Вона дозволяє підвищити силові показники, побудувати тверду мускулатуру і отримати додаткову енергію для тренувань. У цій добавці використана особлива форма чинного компонента - Буферізірованний креатину. Так з'єднання краще засвоюється і швидше транспортується в м'язові клітини.

ПОЗИТИВНІ ЕФЕКТИ

  • Помітний приріст сили, витривалості, підвищення інтенсивності та результативності тренінгів.
  • Збільшення сухої маси, промальовування рельєфу. Дослідження показали, що за 1 місяць можна набрати до 5 кг при дотриманні правильного харчування і режиму тренувань.
  • Пригнічує утворення міостатіна, який руйнує м'язи.
  • Діє як буфер для молочної кислоти. Знижує стомлюваність і усуває неприємні відчуття під час тренінгу. Дуже добре підходить новачкам, які погано переносять біль у м'язах і серйозних навантаження.
  • Важливо поєднувати прийом добавки з регулярними вправами, здоровою їжею і підтриманням водно-сольового балансу.

Подібні продукти