Effervescent Creatine

Стан запасів: немає в наявності

inf

Creatine Effervescent від BioTech USA - це швидко розчинний креатин в шипучих таблетках.

У ньому немає жирів і вуглеводів. Засвоюється він дуже швидко і не викликає розладів шлунку. Розчинити його можна навіть в холодній воді і отримати при цьому смачний освіжаючий напій. Він дуже зручний в споживанні. Отримуючи креатин, ви підтримаєте вироблення енергії АТФ в тілі і зможете тренуватися інтенсивніше. Особливо важливий цей вид палива на перших порах, коли тренування тільки почалася.

BioTech USA Creatine Effervescent:

  • Креатин в шипучих таблетках
  • Швидко і легко засвоюється
  • Не викликає шлункового розладу
  • Сприяє синтезу енергії АТФ
  • Підвищує силовий потенціал організму

У чому відмінність Creatine Effervescent?

Креатин в складі Creatine Effervescent дуже зручно споживати. Він знаходиться в складі швидко розчинних шипучих таблеток. Засвоюється він дуже швидко, тому майже відразу включається в роботу. Один грам креатину, одержуваного в складі подібних шипучих таблеток, замінює 3 г звичайного креатину. І це далеко не всі переваги даного креатину.

Основне, звичайно ж, полягає в тому, що споживати його зручно. Досить кинути таблетку в стакан з водою, почекати мить і підбадьорливий напій, що дає запас енергії, готовий. Адже креатин стимулює виробництво молекул АТФ, які, як відомо, є першорядним енергетичним ресурсом для працюючих м'язів. Чим більше АТФ в організмі, тим інтенсивніше скорочуються м'язи і тим більше у вас шансів на проведення дійсно продуктивного тренування.

Подібні продукти