King Creatine

Стан запасів: немає в наявності

0

King Creatine від Scitec Nutrition - це ультра біо-концентрований креатин, посилений амінокислотою L-Lysine і для кращого транспортування і засвоєння. Креатин гідрохлорид є найбільш поширеним з усіх відомих форм креатину. Будь-яка форма креатину дає свій стабільний «енергетичний» результат, але розчинність Креатину гідрохлориду вище в 5 разів! Що в свою чергу робить застосування Креатину гідрохлориду ефективніше. Він швидше потрапляє в кров, несучи з собою таку кількість енергетичного запасу АТФ / АДФ, який необхідний при високих фізичних навантаженнях. Попадання креатину в кров є важливими кроками, але для досягнення максимального результату, кретин повинен потрапити в клітини. З цієї причини, добавлена ​​Потенційований альфа-ліпоєва кислота, а також незамінна амінокислота лізин, яка підвищує загальний анаболічний ефект!

Інгредієнти: креатин гідрохлорид, L-лізин HCl, Альфа-ліпоєва кислота, мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію, желатин (капсули).

Рекомендації щодо застосування: Використовуйте 1-2 капсули, при вазі тіла менше 100 кг. Застосовуються 2-3 капсули при вазі понад 100 кг. Приймайте на порожній шлунок, в основному після тренування, з простими вуглеводами, запиваючи виноградним соком або солодкою водою.

Склад однієї порції (1 капс):

  • Креатин гідрохлорид - 1000 мг
  • L-лізин - 100 мг
  • Альфа-ліпоєва кислота - 25 мг

Подібні продукти