Mega Creatine

Стан запасів: немає в наявності

0

Mega Creatine Scitec Nutrition - креатин моногідрат в капсулах, сприяє збільшенню інтенсивності тренувань і росту м'язової маси. В організмі він зберігається в скелетних м'язах, де і відбувається його перетворення в АТФ (Аденозин-Три-Фосфат), що в подальшому і будить бути паливом для роботи м'язів. У спортсменів при активних фізичних навантаженнях зростає потреба в цьому речовині, а задовольнити її за допомогою звичайного раціону харчування не представляється можливим, використання Мега Креатин Скайтек Нутришн дозволяє заповнити запаси креатину в м'язах і підвищити їх працездатність.

Креатин так само дозволяє боротися з втомою в м'язах за рахунок придушення молочної кислоти, яка утворюється в результаті їх роботи. Збільшує секрецію анаболічних гормонів, а так само зберігає глікоген, що зменшує період відновлення мускулатури. Форма капсул сприяє тому, що при вживанні креатину він менш схильний до впливу кислотного середовища шлунково-кишкового тракту, в результаті чого більший відсоток його засвоюється ..

Mega Creatine Scitec Nutrition дозволяє нарощувати чисту м'язову масу не збільшуючи жирову, а це особливо важливо для тих атлетів, хто бажає завжди залишатися у відмінній фізичній формі.

Дія Mega Creatine Scitec Nutrition

  • Стимулює зростання сили і витривалості
  • Збільшує синтез гормону росту
  • Знижує втому під час тренування
  • Зменшує період відновлення
  • Покращує енергетичний потенціал м'язів

Склад однієї порції Mega Creatine Scitec Nutrition (5 капсул):

  • Креатин моногідрат 5000 мг

Як приймати Mega Creatine Scitec Nutrition і дозування: дієтологи рекомендують вживати спортсменам одну дві порції на добу перед тренуванням за 30-ть хвилин. Під час прийому препарату слід випивати мінімум три літри рідини на добу.

Подібні продукти