Modern Creatine

Стан запасів: немає в наявності

inf

USPLabs Modern Creatine - потужний креатиновий комплекс в порошку без смакових добавок. Склад Modern Creatine включає 4 види креатину (creatine anhydrous, creatine monohydrate, creatine HCI, magnesium creatine chelate) які мають найефективнішими властивостями для набору м'язової маси і підвищення силових показників.

Також, добавка містить Betain (бетаїн безводний) - вітаміноподібні речовини володіє потужним метаболічним впливом. Бетаїн покращує енергетичний обмін жирів, білків і вуглеводів, сприяє спалюванню жиру, підвищенню силового тонусу і відчутного поліпшення загальної фізичної витривалості.

USP Modern Creatine - ефективна Креатинові формула для отримання максимального ефекту в зростанні силових показників! Використання Modern Creatine дозволяє істотно підвищити силовий потенціал спортсмена, а при висококалорійної дієті відчутно прискорити ріст м'язової маси. USP Creatine Modern (модерн креатин ЮСП) володіє швидкими властивостями засвоєння, не робить побічних дій на травну систему, не вимагає спеціальної попередньої завантаження як у випадку зі звичайним креатином моногідрат, дана добавка не заливає спортсмена водою і після її застосування немає відчутного відкату в силових показниках .

Представлений продукт відповідає високому фармацевтичному якості і чистоті, не містить консервантів, барвників, без аспартама (NO aspartame), без смакових добавок. Використання даної добавки не робить сильного роздратування стінок шлунка при його прийомі натщесерце або після тривалої перерви між їжею. Модерн креатин не викликає алергії, звикання і його можна поєднувати з іншими спортивними добавками.

Склад Modern Creatine USP на порцію (6,2 гр):

  • Креатин (креатин безводннйХВбоСНЕ) - 3 г
  • Бетамн (бетаїн безводний) - 2.5 г

Інші інгредієнти:

Діоксид кремнію, лецитин з подсолнещніка.

Як приймати Creatine Modern:

Фахівці компанії USPLabs рекомендують приймати Modern Creatine по 1 порції (6,2 гр) за 30-40 хвилин до початку тренування. Прийом креатину виробляють в чистому вигляді з ложки запиваючи водою. Не слід змішувати добавку з водою так як креатин не розчиняється у воді осідаючи на дні і стінках шейкера. У дні відпочинку прийом препарату можна проводити вранці натщесерце за 20 хвилин до прийому їжі запиваючи водою.

Подібні продукти