пакет 100% Creatine Monohydrate

Стан запасів: немає в наявності

677

Джерело енергії під час тренування.

100% Creatine Monohydrate Biotech nutrition використовується організмом під час ATP синтезу. Коли м'язи скорочуються, вони використовують як джерело енергії аденозин трифосфат (ATP). Під час отримання енергії ATP вивільняє свою фосфатну молекулу і перетворюється в ADP (аденозин трифосфат). На жаль, в м'язах знаходиться обмежена кількість ATP. Креатин віддає свою фосфатну молекулу, відновлюючи тим самим запаси ATP. Таким чином, чим більше креатину знаходиться в ваших м'язах, тим більше буде ATP. Це дозволить вам тренуватися інтенсивніше.

Багато досліджень показали, яким чином Creatine Monohydrate Biotech збільшує силу і м'язову масу. З тих пір креатин моногидрад став найбільш популярним і ефективним засобом в світі важкої атлетики. Creatine Monohydrate Biotech в організмі бере участь в синтезі АТФ, головного джерела енергії під час тренування, Creatine Monohydrate Biotech є істотним гравцем в скороченні м'язів. Коли Ваші м'язи стискаються, паливо, що виділяється подібним рухом, називається АТФ (аденозинтрифосфат). АТФ надає енергію для виділення однієї з фосфатних молекул. З'являється інший компонент АДФ (аденозиндифосфат). На жаль, небагато АТФ відновлюються в м'язах.

Creatine Monohydrate Biotech надає для АДФ фосфатні молекули, повторно створюючи АТФ, і може повторно використовуватися як паливо для більшого скорочення м'язів. Чим більше креатину в Ваших м'язах, тим більше АТФ виробляється. Це дозволяє Вам тренувати м'язи з найбільшою віддачею. Він також сприяє регенерації тіла.

В результаті підвищення стійкості, завдяки креатину збільшується маса тіла і маса м'язових тканин на 5-15% Оскільки популярність Creatine Monohydrate Biotech залишається високою, сьогодні багато компаній займаються продажем креатину, що веде до значної різниці в якості пропонованого продукту. Атестація креатинових продуктів від BioTech проводилась в лабораторіях Каліфорнійського університету в Лос Анжелесі (University of California, Los Angeles, UCLA), результати якої показали, що цей препарат є 100% -во чистим.

Період наповнення: протягом першого тижня приймати 4 дози. Дві до і дві після вправ.

Період підтримки рівня: після періода наповнення приймати 2 дози в день. Одну до і одну після вправ.

Зауваження: згідно з дослідженнями BioTech, пропонована доза може бути збільшена в залежності від індивідуальних якостей атлета, що тренується.

застосування: перший тиждень: 2 дози перед тренуванням, 2 дози після тренування, 2 – 7 тиждень, одна доза перед тренуванням, одна доза після тренування. Після сьомого тижня треба витримати паузу в два тижні.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка: не є ліками.

Умови зберігання: зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів , в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності: дивитися на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти