AAKG

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

Форма амінокислоти L-аргінін, грає важливу роль в метаболізмі.

Scitec Nutrition AAKG - це форма амінокислоти L-аргінін, відіграє важливу роль в метаболізмі амінокислот, сприяє підвищенню концентрації інсуліну і анаболічних гормонів.

Scitec Nutrition AAKG - є високоефективним для виробництва окису азоту, який дозволяє постачати м'язам більше поживних речовин за рахунок розширення судин.

Scitec Nutrition AAKG -  необхідний спортсменам для ефективного росту м'язів і поліпшення результатів, важливий для нормальної роботи репродуктивної системи: він стимулює потенцію, лікує еректильну дисфункцію і аноргазмію, і навіть безпліддя у чоловіків і жінок. Він застосовується при хворобах серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, підвищене згортання крові, атеросклероз), покращує імунітет.

Склад однієї порції (4 капсули):

  • L-аргінін альфа-кетоглютарат 3200 мг

Рекомендації щодо застосування: Приймайте 1 порцію (4 капсули) за годину перед тренуванням.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка: не є ліками.

Умови зберігання: зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів , в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності: дивитися на упаковці.


Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти