Carnogen beta-alanine

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

nan

CARNOGEN BETA-ALANINE BY GENIUS NUTRITION

Цей інгредієнт дає негайні результати з точки зору витривалості, сили і здатності виконувати вправи високої інтенсивності. Карноген бета-аланін - це амінокислота, яка з'єднується з амінокислотою гистидином незабаром після того, як потрапляє в організм. Гістидин отримують з продуктів з високим вмістом білка і виробляються в організмі в достатній кількості. Результатом комбінації цих двох амінокислот є карнозин.

Основна роль карнозину - буферизація іонів водню в м'язах. Таким чином, він запобігає зниженню pH в м'язах і їх закислення. Закислення м'язів призводить до м'язової втоми і викликає біль і болючість.

Це також викликає м'язову недостатність і виснаження сили після вправ високої інтенсивності або після інтервальних тренувань високої інтенсивності. У кислому середовищі енергія, що постачається АТФ, обмежена (АТФ або аденозинтрифосфат накопичує і перетворює енергію, необхідну клітинам відповідно до метаболічної потребою).

ЧОМУ КАРНОГЕН?

  • 100% сильнодіючий бета-аланін
  • Максимізує накачування, силу і витривалість
  • Допомагає підтримувати нормальний енергетичний обмін
  • Допомагає підтримувати нормальний метаболізм білку та глікогену
  • Підтримує виробництво червоних кров'яних тілець
  • Зменшує напруження

ВКАЗІВКИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

Тільки в дні тренувань: змішайте 1 мірну ложку продукту (3 г Carnogen Beta-Alanine) і 100 мл води. Приймайте за 5 хвилин до тренування. Максимальна рекомендована доза: 1/2 мірної ложки в день.

1 мірна ложка = 3000 мг

Подібні продукти