Liquid Arginine

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

1,207

Аргінін - амінокислота, яку може виробити тільки здоровий організм певного віку(у дітей і людей похилого віку не виробляється або виробляється в осінь незначних кількостях),тому дуже важливо приймати її з харчуванням.

Дана амінокислота відповідає за вироблення гормону росту, підвищення рівня креатину в м'язах, прискорення жирового обміну, видалення токсинів з організму і ще ряду фізіологічних процесів. 

Л Аргінін джерело окису азоту в організмі.

Склад в одній порції 25 мл:

  • L-аргінін 5000 мг
  • Вуглеводи 4,2 г
  • Жири <0,1 г

Склад: підготовлена ​​вода, L-аргінін, лимонна кислота,, концентрат фруктового соку, фруктоза, концентрат апельсинового соку, ароматизатори,підсолоджувачі (ацесульфам К, цикламат натрію, сукралоза, натрію сахарин).

Як приймати

Приймайте по 1 порції за 30 хвилин до тренування.

Для досягнення максимально ефекту можете ще приймати 1 порцію вранці після пробудження.

Попередження: Не застосовувати препарат, якщо у вас алергія на будь-яке із з'єднань. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовуйте, якщо вагітні або годуєте грудьми. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної і збалансованої дієти. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому і прохолодному місці. Захищати від прямих сонячних променів.

Не є медичним препаратом.

Виробник може змінити склад і / або дизайн без повідомлення. Це не впливає на якість товару.

Подібні продукти