Mega Arginine

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

727

Не секрет, що всі біохімічні процеси в організмі взаємопов'язані. Одні речовини підсилюють дію інших і навпаки. Амінокислота аргінін не виняток. Вона давно користується популярністю не тільки у бодібілдерів, але і у любителів більш легких видів фізичних навантажень. Прийом додаткових порцій аргініну безпосередньо пов'язаний зі збільшенням рівня окису азоту, розширенням кровоносних судин і підвищеним постачанням клітин киснем та іншими поживними речовинами. Аргінін стимулює виділення гормону росту, зростання запасу креатину в м'язових тканинах, прискорює жировий обмін і бере участь в процесі видалення токсинів з організму.

Склад однієї порції (1 капсула):

  • L-аргінін 1300 мг

Спосіб застосування: приймати 2-4 капсули за 30 хвилин до тренування.

Противопоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, в сухому прохолодному місцівдалині від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Срок годности: указан на упаковке.


Внешний вид упаковки может изменяться производителем без предупреждения.

Подібні продукти