Nitrox Therapy

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

50

Містить окисли азоту (цитрулін і аргінін), збагачений креатином, ВСАА і складними вуглеводами. НАСИЧЕНИЙ СМАК. НЕ МІСТИТЬ ДОПІНГ-КОМПОНЕНТІВ.

NitroX Therapy – проведений в лабораторії BioTech USA і призначений для професіоналів порошок для прийому перед тренуванням. Як і всі продукти BioTech USA, NitroX Therapy складається з безпечних для здоров'я і ретельно відібраних інгредієнтів.

ЕНЕРГІЯ ОКИСЛІВ АЗОТУ

Дізнайтеся, на що здатний комплекс збудників на основі оксидів азоту: аргініну альфа-кетоглутарат, малат цитруллина, бета-аланін, хлорид L-аргініну, нітрат L-аргініну!

ЕНЕРГІЯ АТФ

Підвищена реакція і увага допоможуть вам під час тренувань – завдяки кофеїну, в той час як вітамін B3 сприяє зниженню стомлюваності.

CREA - TONATOR

До ваших послуг – особлива суміш з 6 форм креатину: креатин pH-X, мікронізований креатин, креатину хлорид, трікреатін малат, креатину етиловий ефір, креатину піруват.

В 1 ПОРЦІЇ (17 грам):

  • 4,50 г енергетика на основі оксидів азоту
  • 220 мг препарату CREA-TONATOR
  • 150 мг ВСАА
  • 191% рекомендованої добової дози вітаміну B3
  • 235 мг енергетика АТФ

  Кількість порцій: 20

Інгредієнти: CARBORADE (dextrose, maltodextrin, fructose, ribose, xylitol), NOx NRG PUMP (AAKG, citrulline malate, beta alanine, L-Arginine HCl, L-Arginine nitrate), citric acid, ATP POWER (caffeine, niacin, NAD (nicotinamide adenine dinucleotide), Na-R-ALA, NAC (N-Acetyl cysteine) ), CREA-TONATOR (creatine pH-X, micronized creatine, creatine HCl, tricreatine malate, creatine ethylester, creatine pyruvate), BCAAs (L-Leucine, Leucine malate, Leucine AKG, Leucine ethyl ester, N-Acetyl L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), flavor, sweetener (E955), colors (E124, E110 *)

Рекомендації до застосування: змішайте 17 г (1 мірну ложку) NitroX Therapy з 250 мл холодної води. Приймайте по 1 порції за 30 хвилин до початку тренування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації,, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти