Pump Shot

Стан запасів: немає в наявності

1,418

Pump Shot від MEX Nutrition - ефективний предтренік комплекс, який сприяє не тільки продуктивному і ефективному тренуванні, а забезпечує приголомшливий ефект пампинга. Продукт створений на основі самих сильних і ефективних компонентів (бета-аланіна, трикреатин малат, аргініна альфа-кетоглутарата, цитруллін малата, гліцин, кофеїн безводний), основними завданнями, яких є синтез білка, посилення анаболічних процесів в м'язах і збільшення силових показників, ефект пампинга і швидкий заряд енергії.

 • Також містить L-аргінін в самій біодоступній формі - альфа-кетоглутарата (AKG), утворений шляхом поєднання L-аргініну з альфа-кетоглутаратом. Ця амінокислота є активним учасником багатьох метаболічних процесах. Використовується при синтезі креатину та оксиду азоту (NO).
 • Оксид азоту розширює стінки кровоносних судин, тим самим збільшує надходження корисних елементів і кисню до працюючих м'язів.
 • Бета-аланін є природною амінокислотою, прийом якої призводить до значного підвищення концентрації корнозіна в м'язах.
 • Корнозін виступає буфером в м'язовій тканині, перешкоджаючи закислення їх середовища під час інтенсивних вправ і додаткового збільшення скорочувальної здатності м'язів. Поєднання бета-аланіну з ефективними властивостями креатину дозволяє отримати максимальний приріст м'язової маси і сили.Гліцин зменшує психо-емоційне напруження, агресивність, конфліктність, покращує настрій, полегшує засинання і нормалізує сон, підвищує розумову працездатність.
 • Безводний кофеїн - стимулятор центральної нервової системи, який сприяє виробленню адреналіну, гормону, що поліпшує самопочуття під час занять і підвищує працездатність.Він здатний збільшувати силу і витривалість, притупляючи відчуття фізичного напруження.Крім всіх, перерахованих переваг MEX 2GO PUMP впливає на ефективність тренувань, мотивацію, сприяє поліпшенню процесу регенерації і насичення киснем клітин організму, що призводить до більш швидкого відновленню.


Склад однієї порції (70 мл):

 • Аргінін альфакетоглутарат (AAKG) - 4000 мг
 • Цитруллін малат - 4000 мг
 • Трикреатин малат - 2000 мг
 • Бета-аланін - 1000 мг
 • Гліцин - 1000 мг
 • Кофеїн безводний - 200 мг

Складові: вода, аргінін альфакетоглутарат (AAKG), цитрулін малат, трикреатин малат, бета-аланін (CarnoSyn), гліцин, безводний кофеин, лимонна кислота, яблучна кислота, ароматизатор, октенилсукцинат натрію, складні ефіри гліцерина деревної смоли, пропиленгликоль, рослинна олія, барвники (кошеліновий червоний А, азорубін, захід жовтий FCF), суміш токоферола пальмитата, L-аскорбіл пальмитат, бутилогидроксанитол (БГА), сукралоза, сорбат калію, бензоат натрію, E110, Е122, Е124.

Рекомендації щодо застосування:  Приймати по одній пляшці (70 мл) безпосередньо перед тренуванням на порожній шлунок. Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем. Містить підсолоджувач. Не приймати при алергії на будь-який компонент препарату. Не перевищувати рекомендовану денну дозу. Харчова добавка не повинна замінювати різноманітне і збалансоване харчування.Рекомендується дотримуватися збалансованої дієти і вести здоровий спосіб життя. Не приймати при вагітності і годуванні груддю. Берегти від дітей.  

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти