Hot Blood 3.0

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Hot Blood 2.0 - кращий предтренировочний комплекс від кампанії Scitec Nutrition. Завдяки унікальному складу ви отримаєте максимум сили і витривалості для своїх тренувань. Особливістю є те, що він не містить аспартам і цукор!

  • Multi-Creatine Matrix- 5 видів креатину (креатин моногідрат, Kre-Alkalyn, креатин піруват, креатин цитрат і креатин фосфат) Виробництво вашого АТФ буде максимальним, що призведе до максимальної силі.
  • Amino Acid Matrix (L-аргінін HCl, L-тирозин, таурин і L-орнитин HCl) - викликає запаморочливий м'язовий пампінг, покращує концентрацію, підвищує спортивні показники і сприяє позитивному балансу азоту в організмі
  • Hot Blood Multi-Complex (бета-аланін, кофеїн і ацетил L-карнітин HCl) - допоможуть Вам досягти максимальної енергії, продуктивності і фокусу.
  • Anti-Oxidant Complex - захищає від вільних радикалів, які викликають пошкодження клітин, і прискорюють процеси старіння і знижують ваші спортивні результати.

Відчуйте справжній прилив крові до вашим м'язам і покажіть як треба тренуватися, ніби чемпіон, разом з Hot Blood 2.0 від Scitec Nutrition!

Застосування

Розчинити 1 порцію в 300 - 500 мл холодної води. Приймати за 30-45 хвилин до тренування.

Подібні продукти