Jack 3D

Стан запасів: немає в наявності

inf

Ультимативній МАТРИЦА ПЕРЕД ТРЕНУВАННЯМ - USP LABS JACK3D 45 порцій
Назад і краще, ніж будь-коли, з абсолютно новою і покращуваною формулою: Jack3d від USP Labs! Можливо, ви чули про Jack3d кілька років тому за його популярність в індустрії харчових добавок, поки його не зняли з ринку. Але Jack3d повернувся з кращого і більш потужною формулою, ніж коли-небудь!

Jack3d тепер харчується від 2-аміноізогептана (DMHA), кофеїну і більш потужних стимуляторів, щоб дати вам приплив енергії, який вам потрібен, щоб підтримувати себе під час ваших найважчих тренувань. Вам знадобиться тільки одна ложка Jacked, щоб дати вам це оптимальний заряд енергії, але для досвідчених професіоналів перед тренуванням ви можете взяти до трьох кульок для максимальної енергії та зосередженості!

У чому різниця між формулами Jack3d?

Формула Jack3d 2019 року взята від DMHA і є більш потужною фірмової сумішшю. Ця формула є абсолютно новою і унікальною з моменту перевидання USP Labs Jack3d в 2019 році.

DMHA (2-аміноізогептан) і екстракт герані в Jack3d дуже добре працюють разом. Щоб використовувати екстракт герані, Hi-Tech Pharmaceuticals видаляє DMAA, який в даний час оскаржується в судовому порядку, з екстракту і використовує іншу частину неврегульованих алкалоїдів.

ПЕРЕВАГИ USP LABS JACK3D

  • Сприяє Crazy Energy Boost
  • Допомагає забезпечити тунельний фокус
  • Сприяє розрив м'язових насосів
  • Ультра-концентрована формула


Ароматизатори USP LABS JACK3D

  • Кавун
  • Фруктовий пунш
  • Виноград
  • Ракетний поп


Змішайте 1-3 мірних ложки з 6-12 унциями. холодної води і вживати 1 порцію в день. У дні тренувань приймайте щодня за 30-60 хвилин до тренування з обтяженнями. Зміст може влаштуватися. Струсіть контейнер перед кожним використанням. Зберігати в прохолодному, сухому місці, щоб уникнути комкование і знебарвлення. Не перевищуйте 3 лопатки в день.

USP LABS JACK3D ЕТИКЕТКА І ІНГРЕДІЄНТИ
Розмір порції: 1-3 ложки (5,55 г - 16,65 г)

Сервіровки в контейнер: 15-45

* Факти доповнення засновані на 3 порціях

Запатентована суміш: 12,435 мг

(Аргінін-альфа-кетоглутарат, креатин моногідрат, бета-аланін, кофеїн, 2-аміноізогептан, HCI, екстракт герані (стебло і листя), екстракт йохимбе (кора) (стандартизований для екстракту йохимбина), екстракт лимонника китайського (ягідний) A)

Кофеїн 405 мг

* Добова доза не визначена

Інші інгредієнти:  лимонна кислота, натуральні ароматизатори, діоксид кремнію, сукралоза, ацесульфам калію, бета-каротин, FD & C Red # 40

Подібні продукти