POW3RD! 2.0

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

Pow3rd 2.0 - це новий предтренировочний комплекс, який містить тільки ретельно добірні активні компоненти, які були досліджені і їх робота доведена, щоб поліпшити якість ваших тренувань у всіх можливих аспектах.

Кожна порція Pow3rd 2.0 містить 4,390 мг фірмової POW3RD матриці, яка складається з:

  • DualCreatine (мікронізований креатин і креатин цитрату) це вдосконалене поєднання форм креатинів, яке збільшить виробництво АТФ для підвищення м'язової сили і продуктивності. Креатин також зробить ваші м'язи більш стійкими до втоми, оскільки це допомагає прибрати нагромадження молочної кислоти при заняттях спортом.
  • Sp3cial це складна суміш містить L-аргінін HCl, який підвищує вироблення оксиду азоту та викликає тривалий м'язовий пампінг, кофеїн, родіоли рожеву, щоб тримати розум постійно зосередженим на тренуванні, бета-аланін, який підвищує рівень карнозину для накопичення буферизация м'язової кислоти ацетил L-карнітин та AKG кальцію для більш високих рівнів енергії і мальтодекстрин, для надання поживних речовин в м'язові клітини.

Для більшої зручності та універсальності, Pow3rd 2.0 також доступний в зручних для перенесення, однопорціонние пакетов.Просто розірвати пакетик, змішати з водою і випити в будь-який час і в будь-якому місці.

ЗАСТОСУВАННЯ

Змішайте порцію (7грамм) з 250 мл води. Приймати за 30-60 хвилин до тренування або коли вам потрібно енергія.

Подібні продукти