Intra Workout

Стан запасів: немає в наявності

inf

Intra Workout FOR HER - ефективна предтреніровочная формула різноспрямованої дії, призначена для активних жінок. Кожна порція поставляє амінокислоти BCAA (4:1: 1), вітаміни, мінерали, L-глютамин і високу дозу L-карнітину. Даний продукт не містить цукру, лактози і вуглеводів.

Intra Workout FOR HER розроблений для найвимогливіших активних жінок, які шукають комплексне рішення для тренувань. Кожна порція забезпечує збалансовані дози активних інгредієнтів, які забезпечують максимальну підтримку організму під час тренувань.

Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом амінокислот (ВСАА) в співвідношенні 4:1: 1, стимулюють ріст м'язів, шляхом активації білка MTOR. Синтез м'язового білка стимулюється білком MTOR, який підвищує м'язову відновлення і зростання. Крім того, ВСАА пригнічує катаболические процеси в м'язах.

L-глютамин бере участь в підтримці позитивного балансу азоту, грає важливу роль в синтезі ДНК і служить в якості первинного транспортера азоту в м'язові тканини. Він необхідний для заповнення втрати азоту під час тренування м'язів і прискорює їх відновлення. Крім того, прийом глютамина збільшує секрецію гормону росту.

L-карнітин сприяє використанню жирних кислот в якості джерела енергії, позитивно впливає на функції серцево-судинної системи, головного мозку і скелетної мускулатури. Його позитивний вплив на спортивні показники пов'язано не тільки з його здатністю стимулювати спалювання жирів і скорочувати витрати глікогену, але також зі збільшенням м'язового кровотоку. Завдяки посиленому кровотоку в м'язах поживні речовини і гормони потрапляють саме в ті тканини, які найбільше потребують них під час тренування.

Подібні продукти