Ulisses Charger

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

Ulisses Charger - заряд енергії для тренування від BioTech (USA). Хочете вивести свої тренування на більш високий рівень інтенсивності? Бажаєте інтенсивного зростання продуктивності і працездатності? Компанія BioTech (USA) представляє вашій увазі  спеціалізований комплекс Ulisses Charger, який надасть вашому тілу потужний заряд енергії прямо під час тренування.

Продукт створений на основі високоякісних інгредієнтів і включає в свій склад вуглеводи з різним глікемічним індексом. Їх поєднання дозволяє поповнювати запаси глікогену в м'язах як з максимальною швидкістю, так і тривалий час.

Таким чином BioTech (USA) Ulisses Charger забезпечує зростання витривалості і працездатності безпосередньо під час заняття, а також допомагає відновити енергетичні запаси після інтенсивного фізичного навантаження.

Серед інших найважливіших компонентів комплексу варто виділити:

  • ВСАА - амінокислоти з розгалужено молекулярним ланцюгом лейцин, ізолейцин і валін в найбільш ефективної пропорції 2:1: 1, які захищають м'язи від катаболізму, дають енергію, збільшують силу, стимулюють синтез м'язового білка, прискорюють ріст сухої м'язової маси, покращують відновлення;

  • L-карнітин - збільшує виробництво енергії за рахунок транспортування розщеплених жирних кислот в мітохондрії м'язів, де вони використовуються для виконання аеробного роботи, знижує вміст підшкірного жиру, благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи;

  • Вітамін С - надає антиоксидантний ефект, захищаючи організм від дії окисного стресу, зміцнює імунітет, знижує втому і стомлюваність, підтримує здоровий метаболізм всіх компонентів продукту.

Цінність Ulisses Charger, представленого компанією BioTech (USA), полягає в його універсальності.

Даний комплекс відмінно доповнить раціон будь-якого спортсмена, будь то бодібілдери, легкоатлети, представники бойових мистецтв, борці, кроссфітери, а також особи, які ведуть активний спосіб життя.

Продукт допоможе вам підвищити віддачу від тренувань, забути про втому, стати більше, сильніше, витривалішими!

Подібні продукти