AthleticLine R3load

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

1,553

Посттренировочний білково-вуглеводний комплекс з амінокислотної матрицею і Q10

Інтенсивні тренування спалюють багато вуглеводів і руйнують м'язову тканину, тому для ефективного відновлення потрібно "перезавантаження" не тільки вуглеводів, білків або амінокислот, але і деяких інших мікроелементів, таких як електроліти і, звичайно, вода. Така підтримка організму особливо важлива після тренування, тим більше, якщо в цей день заплановано їх кілька.

Наша відновна формула після тренування R3LOAD спроектована таким чином, щоб забезпечити значну і збалансовану підтримку організму, завдяки білкам і вуглеводної матриці, а також декількома корисними додатковими інгредієнтами як зміцнення!

ДОДАТКОВИЙ БІЛОК: містить молочну сироваткову формулу. Роль протеїну добре відома, але в цілому: білок може сприяти підтримці або зростанню м'язової маси, а також підтримці кісток в здоровому стані!

Розширена вуглеводного МАТРИЦА: в певному співвідношенні з білком ми надаємо вуглеводну матрицю, яка складається з різних вуглеводів за швидкістю засвоєння. Крім швидких і повільних вуглеводів, до складу входить Palatinose.

амінокислотний МАТРИЦА: препарат містить L-глютамин, який є найбільш поширеною амінокислотою в крові людини і найпопулярнішу незамінну аминокислотную групу, розгалужену ланцюжок амінокислот: l-лейцин, l-ізолейцин, l-валін, в класичному 2:1: 1 співвідношенні.

ПІДТРИМКА ДЛЯ ІМУНІТЕТУ: продукт містить велику кількість вітаміну С, який допомагає захистити клітини від окисного стресу і сприяє утворенню колагену для нормальної функції хрящів, кісток, кровоносних судин, ясен, зубів і шкіри*. Вітамін С також сприяє підтримці нормальної функції імунної системи під час і після інтенсивних фізичних вправ (корисний ефект досягається при щоденному прийомі 200 мг на додаток до рекомендованого щоденного споживання вітаміну С)!

R3LOAD містить електроліти (калій, хлорид, натрій, кальцій, магній). Калій, кальцій і магній сприяють нормальній функції м'язів. Калій також покращує функціонування нервової системи і відновлювати артеріальний тиск! Крім того, кальцій необхідний для підтримки здорових кісток. Магній, серед іншого, сприяє синтезу білка і підтримці електролітного балансу.

Продукт також містить Aquamin, який є запатентованим екстрактом червоних водоростей, унікальним мінеральним комплексом, який забезпечує біоактивні кальцій і магній для організму. Інгредієнт Aquamin містить 100% екстракт морських водоростей, який отримав своє мінеральне зміст з морської води, завдяки своїй спеціально

Змішати 1 порцію (100 г) в 400 мл води. Кращий час вживання після тренування.

Подібні продукти