Recovery Gel

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

Biotech Recovery Gel - це відновлює гель, який допоможе вам повернути всю енергію, втрачену під час фізичних навантажень, а завдяки високому вмісту якісного сироваткового протеїну, він прискорює ріст і відновлення м'язових волокон.

Recovery Gel містить велику кількість гидролизованного сироваткового білка, це швидко засвоюваний джерело протеїну, який дозволяє швидко доставити амінокислоти в м'язи і відразу ж почати повномасштабну фазу відновлення м'язів. Високий вміст амінокислот з розгалуженим ланцюгом, допоможе усунути болі в м'язах і прибрати втому, що б уже на наступний день - ви могли продовжити тренуватися на повну силу!

Імунна підтримка

Recovery Gel містить додаткові обсяги L-лізину і L-глютамина, це амінокислоти, які сприяють відновленню м'язів, запобігають розпад м'язової тканини, і зміцнюють вашу імунну систему.

Енергетична підтримка

Recovery Gel містить triCARB Матрицю що складається з: глюкози, фруктози і мальтодекстрина, разом вони дозволяють швидко поповнити втрачені запаси енергії шляхом поповнення рівня глікогену.

Для суглобів

Recovery Gel містить глюкозамін, з'єднання, яке допоможе зміцнити ваші суглоби і забезпечити полегшення від болю в суглобах, набряків і жорсткості!поповнення Електроліту

Recovery Gel відновлює рівень електроліту в нормальне, адже він багатий на магній, калій, кальцій і натрій. Ці мінерали також підвищують здатність вашого організму до самовідновлення, не дай вам стати жертвою зневоднення і виснаження.

Застосування

Приймати 1 порцію Recovery Gel пізніше 30 хвилин після тренування.

Подібні продукти