Super Nova

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

42

Безвуглеводний концентрований передтренувальний комплекс.

Кожен з інгредієнтів комплексу Supernova вивільняє просто космічні енергії під час тренування і посилять ваші результати як ніколи раніше.

 • Не містить вуглеводів.
  Що містяться в продукті вітаміни В3 і В6, сприяють зниженню 
  Вітамін В6 також сприяє підтримці необхідного рівня метаболізму білків і вуглеводів.
 • Вміст цинку в даному продукті розрахований на підтримку необхідного рівня метаболізму жирних кислот, захист клітин від окисного стресу і збереження стійких психічних функцій. Вміст кофеїну в продукті сприяє підвищенню концентрації уваги.

Найбільш важливі активні інгредієнти BioTechUSA Supernova і їх ролі відповідно:

Креатин

Креатин – азотовмісна карбонова кислота, синтезується з L-амінокислоти з прекурсорами, є ключовою молекулою в енергетичній системі клітин. Їх енергоспоживаючі процеси, такі як біохімічні процеси, або також функціонування скорочувальних білків, відповідальних за скорочення, клітини використовують АТФ (аденозинтрифосфат) в якості палива; однак, це паливо витрачається швидко. Основна роль і важливість креатину полягає в тому, що   фосфат відділяючись від креатину фосфату може ініціювати АТФ = АДФ + Рi реакцію.. Іншими словами, креатин або креатин фосфат підтримують відтворення енергії, так як вони сприяють швидкій регенерації АТФ.

Кофеїн

Кофеїн, широко відомий по каві, чаю і енергетичних напоїв, впливає на метаболізм клітини за допомогою ферментно-блокуючого ефекту, і за рахунок продовження дії певних гормональних ефектів і ефектів   нервової системи, забезпечує підвищену активність і фізичну працездатність.

Аргінін не є незамінною амінокислотою, тобто організм людини здатний виробляти його для себе; однак, за певних умов, синтезування не може задовольнити потреби в кількості, необхідній для екстра прийому.   відтворення білка, молекула також грає роль в інших життєво важливих процесах. Однією з таких ролей є субстрат NO-синтази в синтезі окису азоту (No), яка контролює розширення кровоносних судин. Окис азоту є ключовим фактором в так званої функціональної гіперемії, яка є реактивним збільшенням кровотоку під час фізичної активності. Цей процес являє собою механізм авторегуляції, який забезпечує м'язи необхідною кількістю кисню і поживних речовин під час активної роботи. Крім того, аргінін є частиною циклу вироблення сечовини, де він також бере участь. Циклічний процес служить для видалення азоту з організму, і частково відповідає за запобігання накопиченню азоту в крові в формі. Крім того, результати досліджень підтверджують, що аргінін стимулює вироблення гормону росту шляхом придушення ендогенної секреції соматостатину.

Бета-Аланін   - це особлива амінокислота, хімічна структура якої відрізняється від амінокислот з складу білків. При з'єднанні бета-аланіну з гистидином утворюється карнозин, який і накопичується в м'язах в значних кількостях.

Як і всі інші продукти BioTech USA, Supernova складається з добірних і безпечних інгредієнтів високої якості.

комбінації продуктів

Ви зможете досягти бажаного результату при інтенсивному тренуванні ще швидше використовуючи нову Supernova в   поєднанні з   Vitabolic , складною полівітамінною формулою, що містить всі необхідні поживні мікроелементи, необхідних для спортсмена.

Щоб ваші м'язи змогли впоратися з навантаженням під час тренування, також рекомендується прийом анти-катаболічних добавок. Загальновідомо, що білок сприяє збільшенню і підтримці м'язової маси. Амінокислоти - будівельні блоки білків, у великих кількостях містяться в інноваційному продукті   BCAA Flash   компанії BioTechUSA в, якому, завдяки формулі з поєднанням з вітаміном В6, покращують засвоєння, є прекрасним помічником у збереженні і збільшенні м'язової маси.

Рекомендації атлета - Xavier Sari French IFBB Men's Physique Champion

Для мене кожне тренування є викликом. У кожному підході і повторенні, я намагаюся досягти максимально можливих результатів. Я задоволений, тільки якщо вийшло вийти зі звичної зони комфорту, і   можу змусити себе зробити ще одне або два повторення. Це, однак, вимагає більшої концентрації, Надпродуктивність і передтренувальних харчових добавок преміум класу. Для цього Supernova   має в своєму складі всі ключові інгредієнти і я відчуваю, що ніщо не може зупинити мене побити власні рекорди. Енергія, памп, васкуляризація, фізична і психічна концентрація, витривалість. Це те, що я вимагаю. токсичного аміаку.Склад в одній порції (9.4 грам):

 • 1717 мг бета-аланін
 • 2020 мг L-цитрулін малат
 • 1717 мг L-Аргініну гідрохлориду
 • 1145 мг таурину
 • 572 мг L-Аргініну альфа кетоглютарат
 • 1000 мг Pre-workout Creatine matrix
 • 200 мг кофеїна

Рекомендації щодо застосування:   Змішайте 9,4 г (1,5 мірних ложки) піршка з 200 мл води і прийміть за 15 хвилин до тренування.

Протипоказання 
: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти