100% Pure Whey LACTOSE FREE

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

100% Pure Whey Lactose Free від BioTechUSA - це високоефективна добавка на основі сироваткового протеїну та амінокислотного комплексу, що забезпечує набір мязів та прискорене відновлення після інтенсивних тренувань.

Додавання не містить лактози та стане відмінним доповненням до щоденного раціонального спорту, які чутливі до цього компоненту. Випускна з високоякісного сиру вона характеризується відмінною усвояністю та переносністю.
Одна порция протеина (28 г) складає:

22 г білка, 4,6 г ВСАА аминокіслотного комплексу.


Приймати добавку в тренувальні дні рекомендують: один раз через 30 хвилин після тренування, а другий - між прийомами їжі. У дні відпочинку: вранці і ввечері. Для приготування однієї порції протеїнового напою в 250 мл води потрібно розвести 2 ст. ложки сухого порошку (28 г).

Протипоказання: особиста непереносимість окремих інгредієнтів продукту. Не призначений для вживання під час вагітності та лактації. Не рекомендується приймати до 18 років. Перед стартом прийому добавки рекомендуємо порадитися з лікарем.

Примітка: добавка не відноситься до лікарських засобів.
Особливості зберігання: упаковку необхідно зберігати добре закритою, в сухому місці уникаючи прямих променів і близькості нагрівальних елементів в місці недоступному для дітей.

Термін придатності: знаходиться на упаковці.

Подібні продукти