100% Pure Whey

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Побалуйте свої мязи!
Постачання м'язів високоякісними поживними речовинами має величезне значення для їх нормальної функції, підтримки і зростання м'язової маси. Як і ми, наші м'язи люблять «добре поїсти». Побалуйте їх і себе смачним вершковим білковим порошком 100% Pure Whey!

ЧОМУ 100% PURE WHEY?
Це високоякісний білковий коктейль з високою біологічною цінністю, який на 78% складається з білка, який на 100% був отриманий з сироваткового білка. Ароматизовані 100% Pure Whey містять комбінацію концентрату сироваткового білка, ізоляту сироваткового білка і доданих амінокислот (L-глутамін, L-аргінін і BCAA). Неароматизованим версія містить тільки концентрат сироваткового білка, без додавання підсолоджувачів, барвників і ароматизаторів.

Вибирайте 100% Pure Whey, щоб зарядити свої м'язи! В одній порції (28 г): 22 г білків, включаючи 6 г BCAA ***
*** Ці дані відносяться до ароматизованим версіями продукту, неароматизованим версія містить 4.8 г BCAA в кожній порції.
-Високий вміст білка: 78%
-6 г BCAA в кожній порції ***
-Без глютену
-Без додавання цукру
-Без аспартама
-Без консервантів
-Широкий вибір смаків
-Доступна також версія без ароматизатора ****
Ми рекомендуємо 100% Pure Whey, якщо ви:

хочете використовувати відмінне джерело протеїну, оскільки білок, що міститься в цьому продукті, сприяє зростанню і підтримці м'язової маси, а також здорових кісток;
шукаєте швидке рішення для відновлення після тренування;

Ми рекомендуємо неароматизовану версію продукту, якщо ви:
любите готувати, оскільки завдяки високому вмісту білка і нейтральному смаку її можна використовувати для приготування здорових страв і солодощів, багатих на корисні калоріями;
чутливі до добавкам
НАВІЩО ВАМ НЕОБХІДНО ПРИЙМАТИ БІЛКИ?
Білки являють собою основні будівельні блоки нашого тіла. Це джерело живлення, що складається з амінокислот, які наш організм може виробляти сам або брати з зовнішніх джерел. Вони допомагають зберегти м'язи під час тренування, дієти і в повсякденному житті. Вам необхідно більше білка, якщо ви регулярно займаєтеся спортом, хочете збільшити м'язову масу, а також у міру збільшення вашого віку.
ЧОМУ ТРЕБА ПРИЙМАТИ БІЛКОВІ ДОБАВКИ?
Білковий коктейль - це швидкий, практичний і дуже ефективний спосіб забезпечити достатнє надходження білка. Все, що вам буде потрібно для приготування коктейлю, - це білковий порошок, шейкер і трохи води або молока. Білковий порошок легко перетравлюється і, на відміну від м'яса, споживаного в великій кількості, що не закисляет організм. Білковий порошок може бути отриманий з молока, а також з рослин або м'яса або їх поєднання. Всмоктування білків може бути швидким (30-40 хвилин), помірним (1-2 години) або повільним (більше 2 годин).
Як і всі продукти Biotech USA, 100% Pure Whey складається з безпечних, ретельно відібраних інгредієнтів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Змішайте одну порцію порошку (28 г = 1 мірна ложка = 2 столові ложки) з 250 мл води або знежиреного молока. Приймайте по 2 порції в день. Першу порцію приймайте протягом 45 хвилин після тренування, другу - між прийомами їжі. Використовуйте шейкер!

Подібні продукти