100% Whey Gold Standard

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

nan

100% Whey Gold Standard поза конкуренцією, він впевнено займає позицію лідера серед сироваткових протеїнів. Не один раз він був нагороджений в номінації "Протеїн року". По всьому світу знають, що Optimum Nutrition вміє робити справжній, якісний продукт, і цей сироватковий протеїн тому приклад, зразок всім протеїновим добавкам. 85 відсотків спортсменів, вибирають саме його.

Починаючи з 90-х років, компоненти цього протеїну постійно покращували і зараз ми отримуємо дійсно кращий продукт. Optimum Nutrition ніколи не думала про витрати, а тільки про якість, з цього і заслужила таку довіру до своїх клієнтів.

Протеїн 100% Whey Gold Standard на 80 відсотків складається з білка високої якості, він ізольований від небажаних інгредієнтів і містить мінімальну кількість жирів, холестерину і лактози. Ізолят сироваткового білка головна його складова.

ПЕРЕВАГИ 100% WHEY GOLD STANDARD

  • Складається з чистого ізоляту сироваткового білка
  • 24 грама протеїну в одній порції
  • Містить гідролізувати сироваткові пептиди.
  • Легко розчиняється
  • 5 грам BCAA і 4 грами глютамина в одній порції

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Якщо ваша мета зберегти м'язову масу, досить приймати Gold Standard 100% Whey 2 рази в день по 1 порції, перед і після тренування.Якщо ж ви намагаєтеся набрати м'язову масу, то вам потрібно збільшити споживання білка не менше як 2 грами на кілограм ваги в добу, або 2-4 порції в день. Першу порцію випивати відразу після пробудження.

Приготування: Один мірний совок (~ 30г) протеїну з 200-250мл рідини

Подібні продукти

Так само придбані товари