Casein Complex

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Casein Complex - міцелярний казеїн, який складається з концентрату молочних білків високої якості. Казеїновий протеїн довго засвоюєтся організмом (протилежність сироваткових білків), він забезпечує уповільнене вивільнення амінокислот в кров. Це робить казеїн ідеальним джерелом білка перед сном або в період очікуваного голоду, коли немає можливості поїсти (поїздки, навчання). Якщо ви використовуєте інше спортивне харчування (протеїн або амінокислоти), ви можете зробити казеїновий протеїн головним джерелом білка після тренування.

Через довге перетравлення, казеїн більш антикатаболічний в порівнянні з іншими видами білка і амінокислотний склад цього казеїнового білка більш ефективний.

Казеїн може похвалитися великою ланцюжком розгалужених амінокислот (BCAA) і вмістом великої кількості L-глютамина, дуже важливою амінокислоти при наборі м'язової маси. Головна відмінність міцелярного казеїну від інших казеїнових продуктів, тим що він натуральний і існує в своєму природному вигляді, тому він так легко засвоюється і перетравлюється організмом.

Травні ферменти папаїн і бромелайн - допоможуть вам уникнути проблеми пов'язані з м'якими тканинами організму, допоможуть запобігти отримання травм і підвищать відновлення і силу ваших м'язів.

Особливості Casein Complex

  • Повне засвоєння організмом
  • Без побічних ефектів, в тому числі дискомфорту кишечника
  • Великий і корисний амінокислотний склад
  • Повне потрапляння амінокислот в організм
  • Протеїн добре розчиняється як у воді, так і в молоці, грудочок не залишається!

Рекомендації щодо прийому: Змішати 1 порцію з 350 мл рідини (води або молока) Ідеальне пити перед сном і вранці, а так само після тренування.

Подібні продукти