Iso Whey Zero Black

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf


Iso Whey Zero Black! Чому саме він?

-містить 90% білка, -містить ізолят сироваткового білка (Native Whey Isolate),

-містить 3000 мг креатину в одній порції,

-містить доданий L-глутамін, AAKG і L-триптофан,

-містить бісгліцінат цинку для підтримки оптимального рівня тестостерону, -містить доданий ніацин - попередник коензиму NAD (Нікотинамід-деніндінуклеотід),

-без цукру, лактози і глютену,

-без пальмового масла,

-без консервантів,

-Швидко і легко всмоктується.

Анаболічний комплекс.
Один з найпопулярніших ізолятів! Iso Whey Zero Black створені для тих, котрі не визнають компромісів, оскільки вони містять активні інгредієнти, призначені спеціально для екстремальних потреб.
У чому полягає комплексність продукту?
Варто відразу ж підкреслити, що 90% -е вміст білка в продукті є найвищим в нашому асортименті! Нарощування м'язової маси засноване на оптимальному використанні білка, завдяки збільшенню споживчої маси. Цей процес зростання м'язової тканини називається анаболізмом. Крім того, кожна додаткова доза містить 3 г креатиніну, що сприяють підвищенню фізичної сили під час коротких, систематичних, інтенсивних тренувань.
Відповідний рівень тестостерону також має вирішальне значення для підвищення рівня результативності, тому до складу продукту входить бісгліцінат цинку, який забезпечує підтримання нормального рівня тестостерону в крові. Продукт також містить ніацин, зазвичай званий вітаміном В3. Амінокислота L-триптофан і вихідні з'єднання ніацину (нікотинамід, нікотинова кислота) є попередниками або метаболітами коензиму NAD (нікотинамід-аденіндінуклеотід), який в якості переносить електрони коферменту є сприяючим метаболізму, який виробляє енергію. Ніацин сприяє також зниженню рівня стомлюваності і втоми.
Виробництво Native Whey
Наш продукт Native Whey Isolate проводиться безпосередньо зі свіжого молока шляхом пастеризації, низькотемпературної мікрофільтрації та ультрафільтрації, з подальшим подрібненням в спеціальній сушильній камері. Завдяки цьому унікальному процесу структура білка зберігає свою повнішу форму і залишається багатою імуноглобуліном (імуноглобуліном) і лактоферрином (імунною системою). Крім того, сировина не містить хімічних речовин і інших забруднень.
Що містить одну порцію продукту Iso Whey Zero Black?

В 1 порції (30 г) зміст:
-122 ккал
-27 г білка
o з яких 4.1 г BCAA
-3413 мг мікронізованого креатину моногідрату з яких 3000 мг креатиніну
-7 мг цинку бісгліціната з 1.5 мг цинку
-4 мг ніацину (вітамін В3)

Спосіб застосування
Рекомендація щодо вживання: Змішайте бутлі для змішування 1 дозу порошку (30 г = 1 порційна ложка = 2 столових ложки з гіркою) з 300 мл води. Вживайте по 1 дозі в тренувальні дні відразу після тренувань. У бестреніровочние дні вживайте по 1 дозі в другій половині дня.

Подібні продукти