IsoWhey Zero Lactose Free

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ
Статус доставки: 3-5 days

inf
pcs

Мікрофільтрованний сироватковий ізолят створений для спортсменів, яким важливо доповнювати раціон якісним протеїном, при цьому не підвищуючи калорійність. Він стане незамінним джерелом білків в період активного спалювання жирів і під час набору сухої м'язової маси

Основа продукту - сироватковий білок, який забезпечує організм необхідним для росту м'язів кількістю білка. Добавка не містить цукру, а кількість вуглеводів в одній порції - всього 1,5грами.
Ізолят сироваткового білка для добавки виготовляється на високотехнологічному обладнанні шляхом мікрофільтрації в поперечному потоці. Крім протеїнів продукт містить аргінін, незамінні амінокислоти (Фениланин, лізин, триптофан, треонін, метріонін), а також  пролін, гліцин, цистеїн, серин, тирозин, аланін і глутамінові кислоти. З цих амінокислот і формується м'язова тканина. Регулярний прийом цього спортивного протеїну заповнює дефіцит легкозасвоюваного білка у атлетів і сприяє швидкому зростанню сухий м'язової маси.
Переваги біодобавки:

-Основний інгредієнт - Native Whey Isolate.
-Високий вміст білка.
-З додаванням амінокислот: L-глютамин і BCAA.
-Швидке і легке засвоєння.
-Без цукру, лактози і глютену.
-Без консервантів.
-Без аспартама.
В одній порції (25 г):

-93 ккал,
-21 г білка,
-містить 4,5 г BCAA,
-жири - 0,24 г,
-вуглеводи - 0,72 г,
-білки - 21,4 г,
Змішати в шейкері 1 порцію (25 г = 1 мірна ложка = 2 столових ложки з гіркою) з 200 мл води. У дні тренувань приймати одну порцію вранці і одну порцію відразу ж після тренувань. У дні відпочинку приймати одну порцію вранці і одну порцію ввечері.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.
Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти