Matrix

Стан запасів: немає в наявності

1,860

Syntrax Matrix 5.0 - протеїн, який можна їсти навіть ложкою!

Matrix від Syntrax - це протеїнова добавка, яка змушує по-новому поглянути на смак. Ви вважаєте, що спортивне харчування не може бути смачним або ви вже знайшли для себе еталон смаку? Тоді ми настійно рекомендуємо вам спробувати matrix 5.0).

Цей протеїн має відмінними характеристиками і показниками за складом білка. Для виробництва Matrix 5.0 використовуються тільки ультрафільтрованний білки сироваткового, молочного і яєчного походження - на відміну від багатьох інших добавок, де основу складають денатуровані білки низької якості. Крім того matrix від syntrax прекрасно розчиняється навіть без використання блендера і має неперевершений смак. Забудьте про мерзенних, липких грудочках назавжди.

Протеїнова матриця 5.0

Syntrax Matrix 5.0 - це багатокомпонентна білкова добавка. Це означає, що для її виробництва використовується відразу кілька джерел білка:

 • сироватковий концентрат;

 • молочний концентрат;

 • яєчний альбумін;

 • гидролизованние глютамінової пептиди;

 • міцелярно казеїн.

Використання такого значного "арсеналу" цілком виправдано, адже різні білки по-своєму цінні. Кожен з них має свої переваги і недоліки, тому комплексне застосування декількох типів білка завжди краще.

Сироватковий білок має відносно невисоку ціну, найбільш швидко засвоюється, має гарний амінокислотним складом. Такий білок добре приймати в моменти часу, коли швидкість засвоєння вирішує все. Наприклад, прийнявши Matrix від Syntrax вранці або відразу після тренування, ви миттєво забезпечите організм білками завдяки швидкій сироваткової складової.

 • Молочний білок схожий за своїми якостями з сироватковим, але має середню швидкість засвоєння.

 • Яєчний білок - це еталон білка за амінокислотним складом, має хорошу швидкість засвоєння.

 • Казеїн - повільний білок. Швидкість засвоєння найнижча.

 • глютамінової пептидів - найбільш оптимальна форма глютамина, найважливішою амінокислоти в бодібілдингу.

Таким чином, многокомпонентность syntrax matrix 5.0 робить його одним з кращих протеїнів на всі випадки життя. З кожною порцією ви будете отримувати порцію білків з різною швидкістю засвоєння, що дозволить підживлювати організм протягом тривалого часу.

Кілька фактів про Syntrax Matrix 5.0

 • Невисока ціна. За порівняно невеликі гроші ви отримуєте першокласний протеїн, та ще й з відмінним смаком. Пов'язано це з тим, що виробник намагався здешевити продукт завдяки економічній упаковці, відсутності масштабної реклами тощо Так, Syntrax Matrix 5.0 не надто розрекламований, зате недорогий!

 • Час прийому. Завдяки наявності білків з різною швидкістю засвоєння, Matrix 5.0 (купити можна у нас) підійде практично для будь-якої ситуації, будь то вечірній прийом білків або послетренировочний.

 • Склад амінокислот. І знову про многокомпонентность. Завдяки наявності білків з різними амінокислотними профілями, Syntrax Matrix 5.0 фактично наближається до ідеального протеїну, який сприяє набору тільки сухий м'язової маси і більш швидкому відновленню.

Рекомендаціі з прийому добавки: Одна порція Matrix 5.0 становить 32 грама. Кількість порцій залежить від вашої дієти. У будь-якому випадку в день рекомендується приймати 2-3 порції, наприклад, вранці, після тренування і перед сном. Кожну порцію потрібно розчиняти у воді або нежирному молоці (200-300 мл).

Подібні продукти