Meal Replacement

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Meal Replacement від BiotechUSA, продукт з високим вмістом білка і оптимальним вмістом вуглеводів, мінералів, вітамінів, клітковини. Meal Replacement підійде як для професійних спортсменів, так і простих любителів які ведуть здоровий спосіб життя. Завдяки низьковглеводному складу, і наявності в складі тільки складних вуглеводів, продукт підходить для схуднення, наприклад його можна приймати як заміну одного з прийомів їжі. У сучасному ритмі важко підтримувати здоровий спосіб життя, адже не у кожного є можливість носити з собою 5-6 правильних прийомів їжі. Meal Replacement готуватися легко і швидко, ви можете засипати продукт в пляшку або шейкер, і він легко перемішається, після чого ви можете замінити повноцінний прийом їжі.

До складу продукту входить ZMB комплекс, що складається з цинку, магнію і вітаміну В6.

Цинк необхідний для метаболічних процесів в організмі, разом з магній цинк бере участь в синтезі білка.

Магній В6 сприяє нормального стану нервової системи.

Meal Replacement містить вітамін В12 і ніацин.

Ніацин і вітамін В12 знижують втому і стомлюваність.
750 г (12 порцій)
1 порції (62,5 гр):
• 234 ккал
• 31 г білків
• 13 г вуглеводів
• 6,3 г клітковини
• 4,8 г жирів
• 250 мг протеолітичного ферменту бромелайна
• 10 видів вітамінів
• 4-виду мінеральних речовин

Інгредієнти: Білок - білковий концентрат, казеїн, яєчний білок, BCAA (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін), L-глутамін], інулін, мальтодекстрин, пальмовий жир, кокосовий жир, ароматизатори, емульгатор ( соєвий лецитин), MRPVitamineral Blend (железофумарат заліза, DL-альфа-токоферілацетат, нікотинамід, цінкоксід, ретінілацетат, сульфат марганцю, пантотенат D-кальцію, пірідоксінгідрохлорід, холекальциферол, тіамінмононітрат, рибофлавін, дикальцийфосфат, птероілмоноглутаміновая кислота, йодид калію, Оксид магнію, аскорбінова кислота, хлорид хрому, молібдат натрію , Селеніт натрію, біотин, ціанокобаламін), загущувач (карбоксиметилцелюлоза натрію), регулятор кислотності (тартрати калію), сіль, бромелаин-фермент, комплекс ZMB (оксид магнію, оксид цинку, піридоксин гідрохлорид), підсолоджувачі (сукралоза, стевіолглікозіди), ванілін.
Рекомендації щодо прийому:

Змішайте одну порцію (62,5 г 2 мірні ложки 5 столових ложок з гіркою) з 600 мл води. Випивайте один раз в день замість одного з прийомів їжі.

Подібні продукти