Pro Mix

Стан запасів: немає в наявності

inf

Scitec Pro Mix складається з 3 джерел білка в одній прекрасній і смачною формулою. Не має значення, намагаєтеся ви наростити м'язову масу або просто хочете збільшити білок в раціоні, Pro Mix - відмінний вибір для задоволення всіх ваших потреб.
Pro Mix забезпечує ваш організм 3 видами білка, кожен з яких дасть вам різні темпи поглинання.
Сироватка, як відомо, швидко засвоюваний білок, ідеально підходить для запуску росту м'язів і їх розвитку. Казеїн, зовсім навпаки, перетравлюється повільно в організмі, забезпечуючи стійкий запас амінокислот в м'язах протягом довгого часу.
Pro Mix утримує позитивний баланс азоту, а також в нього додано таурин, і амінокислоти - які збільшують розмір м'язів, допомагаючи м'язових клітин розширити і утримувати більше поживних речовин. Таурин також прискорює відновлення м'язів і дає більш сильні скорочення м'язів для підвищення сили на треніровке.Іспользуйте 3 повноцінних виду білка, плюс Таурин тільки від Scitec Nutrition Pro Mix!

Застосування:
Змішати 1 порцію протеїну (28.5 грам) з 300 мл рідини (води або молока) .Піть 1-3 порції в день, вранці, перед і після тренування.

Подібні продукти