Protein Delite

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Унікальність Protein Delite Scitec Nutrition міститься в його смакових властивостях. Тут для поліпшення смаку і різноманітності відчуттів були додані натуральні шматочки шоколаду або фруктів, в залежності від вашого бажання. Така різноманітність дозволить втамувати голод солодощів для тих, хто сидить на строгій дієті або «сушінні». Цей протеїн є сумішшю казеїну, чистого сироваткового і молочного білків. Такий склад покращує і підвищує процеси засвоєння.

Але основною функцією Protein Delite - це побороти виникає почуття психологічного розладу, що може виникати при строгих сушках і дієтах. Шматочки шоколаду і фруктів - це приємне різноманітність для звичайних днів. Склад Протеїн Ділить Скайтек позбавлений цукру і холестерину, так як призначений для якісного схуднення, включаючи дівчат. Повністю біологічно натуральний, він знижує відчуття голоду, насичуючи його яскравими смаковими відчуттями.

Комплекс видів протеїну Protein Delite Scitec Nutrition володіє тим же наявністю незамінних амінокислот і вітамінних груп, що і стандартний несмачний сироватковий білок. Protein Delite ідеально підходить при посилених дієтах, активної кардіо навантаженні, що спричиняє психологічний голодування по яскравим смакових відчуттів. Навіть при відсутності силових навантажень на групи м'язів протеїн впорається із завданням здобути наявну м'язову масу.

Діючі властивості Protein Delite Scitec Nutrition:

  • Різноманітний смак з додаванням шматочків натуральних фруктів і шоколаду - приємне доповнення для тих, хто скучив за солодощів через дієти
  • Дуже добре підходить для дівчат в активному спорті
  • Підвищує настрій завдяки активізації гормону щастя через відмінних смакових якостей без наявності цукру і холестерину
  • Ярий блокіратор процесу катаболізму

Як приймати Protein Delite Scitec Nutrition і дозування: стандартна порцію для цього протеїну є в півтори мірної ложки (30 грам чистого сироваткового протеїну) по два-три рази на день. Кращий час прийому - після сну і після активного заняття в тренажерному залі.

Подібні продукти