PROTEIN FUEL

Стан запасів: немає в наявності

63

Protein Fuel - джерело високоякісного білка. Він складається з гідролізату сироваткових протеїнів - найчистішої форми сироваткового протеїну - і призначений для спортсменів, які прагнуть наростити м'язову масу і підтримати форму м'язів. Крім того, ми розробили Protein Fuel в рідкій формі для максимально швидкого засвоєння. Protein Fuel, як і вся продукція BioTech USA, виготовлений з безпечних для здоров'я, ретельно відібраних нутрієнтів.
30 г протеїну без вуглеводів і жирів.

Турбуєтеся про зайву вагу? Коктейль Protein Fuel дає вам зелене світло. Він абсолютно не містить жирів і вуглеводів, забезпечує організм неймовірною кількістю білка - 30 г - не порушуючи при цьому Вашу дієту зайвими калоріями.
Спеціально для тренувань.

Protein Fuel - прекрасний засіб для поповнення запасу білка в організмі під час тренувань. Завдяки гідролізованим компонентам при прийомі всередину білки миттєво засвоюються. Не турбуйтеся про можливе відчуття важкості під час тренувань.

Легкість в приготуванні, чудовий смак.

Protein Fuel - новітній протеїновий напій для росту м'язів з вишуканим смаком. Просто розчиніть 50 мл Protein Fuel в 500 мл води і забезпечте м'язи протеїном під час тренувань.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
змішайте 50 мл Protein Fuel з 500 мл води для заповнення запасу білка під час тренувань.
В 1 ПОРЦІЇ:
30 г гидролизированного протеїну,
0 г цукру,
0 г жиру,
0 г лактози,

ІНГРЕДІЄНТИ:
Bода, Hydro-Protein Blend, лимонна кислота, L-лізин, гідролізат сироваткового білка, ароматизатор, L-аргінін, L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, піридоксину гідрохлорид, ціанокобаламін, сорбат калію, ацесульфам-K, сукралоза.

Подібні продукти