Pure Form Vegan Protein

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Pure Form Vegan Protein - харчова добавка на основі білкової суміші з рослинних джерел (ізолят горохового протеїну, рисовий протеїн, кокосове молочко, протеїн граната і гарбуза), яка відрізняється органічними, безалергенними компонентами і високим вмістом білка на порцію продукту (20 г).

Pure Form Vegan Protein містить гороховий протеїн, рисовий білок, протеїн з граната і гарбуза, завдяки якому цей продукт ідеально підходить для вегетаріанців, і є розумним вибором для інших споживачів.

  • Гороховий протеїн є повноцінною формою білка, так як він містить всі дев'ять незамінних амінокислот. Баланс амінокислот досягається шляхом змішування гороху з рисом білка. Горох є дуже наповненим білком, що робить його ідеальним для втрати ваги, і гороховий протеїн має приємний, горіховий, злегка солодкуватий смак. 

  • Рисовий протеїн є джерелом рослинного білка, за амінокислотним повноцінного, складу, натрій, містить калій, магній, фосфор, вітаміни В1, В2 і РР. До його складу входять біотин, амилопектин і цинк, значна кількість крохмалю, який легко засвоюється організмом, трохи клітковини (до 1%) і моно і дисахаридів (до 0,4%).

  • Кокосове молочко містить кислоти, які сприяють схудненню, покращують імунітет, знижують ризик серцевих захворювань і поліпшують стан шкіри і волосся.

  • Протеїн з гарбуза є гіпоаллергененним і забезпечує підвищення енергії для занять фізичними навантаженнями і сприяє якнайшвидшому відновленню.

Способ приготування: Змішати одну порцію продукту (30 г) з 300 мл води, приймати одну порцію в день. Не приймати при алергії на будь-який компонент продукту. Харчова добавка не повинна замінювати різноманітне і збалансоване харчування. Рекомендується дотримуватися збалансованої дієти і вести здоровий спосіб життя. Берегти від дітей. Зберігати при кімнатній температурі в закритому контейнері в сухому місці, далеко від прямих сонячних променів.

Подібні продукти