Super 7

Стан запасів: немає в наявності

inf

Super 7 - протеїн преміум якості, що складається з семи видів справжньої якості, білка тваринного походження, а також яєчного і казеїну. За основу взято ультрафільтрованний ізолят молочного білка, що забезпечує чистий міцелярно казеїн і сироватку в натуральному співвідношенні. Super 7 надає повний профіль амінокислот, в тому числі незамінні 9 амінокислот BCAA, які вважаються найважливішими, тому що організм не може синтезувати їх самостійно.

Плюс до всього в Super 7 додано кілька додаткових інгредієнтів. В одній групі - незамінні жирні кислоти: кон'юговані лінолева кислота (CLA) і льяним масло, джерело альфа-лінолевої кислоти (ALA). В іншій групі активних інгредієнтів містяться травні ферменти бромелайн і папаїн! До завершення до всього, Super 7 не містить аспартам і славиться чудовим смаком і кремообразной текстурою!Крім цього, протеїн прекрасно змішується і розчиняється з водою і молоком, має чудовий смак молочного шоколаду з приємним запахом і ароматом.

Застосування

Змішати 30 грам порошку з 300 мл води. Пити 1-3 порції в день, краще всього перед і після тренування, а також протягом дня у зручний для вас час.

Подібні продукти