Trophix

Стан запасів: немає в наявності

inf

До складу унікальної суміші Trophix® входять сироватковий білок, яєчний альбумін та глутамінової пептиди. Сироватка є швидкодіючим джерелом білка, який підтримує імунну систему і забезпечує організм амінокислотами. Яєчний альбумін - це добре округлений білок із середнім вивільненням, який відмінно сприяє зростанню і підтримці м'язової тканини завдяки чудовій амінокислотним профілем і достатку факторів росту. Нарешті, глютамінової пептиди є джерелом білка, які не мають собі рівних по своїй здатності забезпечувати біодоступний глютамин, один з найважливіших будівельних блоків в організмі людини. Володіючи унікальними перевагами цих різноманітних білків, Trophix®, безсумнівно, є ідеальним білковим порошком для підтримки як короткочасного, так і довгострокового здоров'я і відновлення.

Як і у всіх продуктах Syntrax®, Trophix® використовує тільки високоякісні джерела білка і ароматизатори. Ці інгредієнти можуть бути більш дорогими, ніж ті, які використовуються в інших білкових порошках, але вони мають прекрасний смак, забезпечують миттєву змішуваність і зберігають всі свої переваги для здоров'я. З Trophix® вам більше ніколи не доведеться випивати наповнений грудками, жахливий на смак протеїновий коктейль.

Чому суміш різних білків замість одного білка?

Дійсно, є кілька дуже високоякісних джерел білка, таких як яйця, казеїн і сироватка; проте жоден з них не є ідеальним в усіх аспектах. Всі ці джерела білка однакові з точки зору загального стану здоров'я і зростання м'язової тканини тіла, але у кожного є свої специфічні фізіологічні сильні і слабкі сторони. Наприклад, яєчний білок вважається джерелом білка золотого стандарту. Він не тільки відмінно підтримує зростання і підтримка м'язової тканини, але також містить безліч чинників зростання і мікроелементів. Недоліком є ​​те, що це дуже дорого. Було показано, що сироватковий білок є найшвидшим метаболізованих джерелом білка і володіє чудовими імуностимулюючі способностямі.Било показано, що казеїн є джерелом білка з найповільнішим метаболізмом, що робить його чудовим для забезпечення м'язової тканини амінокислотами протягом тривалого періоду часу і створення довгострокового почуття ситості . В якості додаткового переваги Trophix® містить Глутамінова пептиди. Хоча глютамінової пептиди не настільки корисні, як яйця, казеїн або сироватка, вони є найкращим джерелом біодоступного глютамина, одного з найважливіших будівельних блоків для людського організму. Таким чином, незважаючи на те, що прийом одного джерела білка має багато переваг, в кінцевому рахунку, кращий спосіб дій полягає в тому, щоб споживати кілька високоякісних джерел білка, щоб мінімізувати слабкі сторони і максимізувати сильні сторони кожного джерела.

Чим Trophix® відрізняється від Matrix®?

Хоча Trophix® і Matrix® використовують одні і ті ж типи високоякісних білків, співвідношення білків в кожній суміші різні. Будь-який продукт ідеально підходить для використання в будь-який час, але кожен пропонує унікальні переваги для тих, хто має більш конкретні потреби. Matrix® - це переважно сироватковий білок, тоді як Trophix® - це переважно міцелярно казеїн. В результаті Trophix® ідеально підходить для людей, які хочуть підкреслити переваги казеїну у вигляді пролонгованого вивільнення, такі як тривала доступність амінокислот і тривале почуття ситості, не жертвуючи коротко- і середньостроковими перевагами білкової суміші. Matrix®, з іншого боку, відмінно підходить для тих, хто хоче зосередитися на більш швидкому відновленні та підвищенні імунітету сироватки, в той же час забезпечуючи тривалі результати з яєчним альбуміном і міцелярно казеїн.

Коли найкраще приймати Trophix®?

Оскільки він містить білки, які швидко і повільно метаболізуються, Trophix® є ідеальним джерелом білка в будь-який час доби. Деякі люди споживають швидкодіючий джерело білка, такий як сироватковий білок, після тренування і споживають повільно діючий джерело білка, такий як казеїн, перед сном. Оскільки Trophix® містить білки повільного, середнього і швидкого дії, він ідеально підходить для будь-якої ситуації. Він має здатність швидко бомбардувати суху масу тіла амінокислотами і забезпечує організм цими ж поживними речовинами протягом тривалого періоду часу.

Чи Trophix® чудовим білком для людей із захворюваннями, таких як пацієнти після баріатричних хірургії?

Так! Амінокислотний профіль в Trophix® є найкращим з усіх білків на ринку. Крім того, оскільки він забезпечує унікальні переваги чотирьох різних джерел білка, він пропонує найкращу можливість для поліпшення загального стану здоров'я і благополуччя ... від оптимізації м'язової маси тіла і рівня жирової тканини до підтримки ідеального антиоксидантного статусу до підтримки нормальної функції нирок і імунної системи. Нарешті, оскільки Trophix® є переважно казеїном, він надає довгострокове почуття ситості, що робить його особливо корисним для пацієнтів з баріатрія або тих, кому необхідно скоротити споживання калорій, жирів або перекусів.

Подібні продукти