Vegan Protein

Стан запасів: немає в наявності

48

ОПИС.

-Веганський білковий комплекс (рис і горох) з додаванням функціональних амінокислот,
-Без цукру і лактози,
-Без глютену,
-Без консервантів,
-Без ГМО,
-Без аспартама,
-88 мг кофеїну на порцію (Відноситься тільки до продукту зі смаком кави латте)
Веган-спортсмен? Це можливо!

Ви хотіли б мати спортивне тіло, при цьому дотримуючись веганські дієту? Це вимагає деякого уваги, але цілком можливо. Багато хто боїться того, що без їжі тваринного походження вони не зможуть займатися бодібілдінгом, оскільки їх наполеглива робота буде марною. Є багато знаменитих і успішних спортсменів, які спростовують це твердження. Ви можете бути веганом, але все одно мати рельєфні м'язи. Все вирішує якісна білкова добавка.
Основу складають рис і горох

На відміну від тваринної їжі, продукти рослинного походження не є повноцінними джерелами білка, тобто вони не містять всі незамінні амінокислоти, необхідні вашому організму. Однак при правильному додатку (комбінацією різних джерел рослинного білка) можна отримати повноцінний білковий комплекс. У Vegan Protein ми виконали це завдання шляхом комбінування двох джерел білка, що ідеально доповнюють один одного: рисовий білок, який містить мало лізину, але багатий сірковмісними амінокислотами (такими як цистеїн і метіонін), і гороховий білок, в якому мало сірковмісних амінокислот, але який при цьому багатий на лізин. До цієї прекрасної бази додані додаткові інгредієнти.
+ Суперфуд 3 видів

Борошно кіноа → Стародавні інки вважали цей популярний інгредієнт реформістської кухні матір'ю всіх злаків, хоча насправді це всього лише «псевдозлак». У ньому міститься менше вуглеводів, ніж в звичайних злаках, але при цьому більше білка (16%). Крім того, це прекрасне джерело мінералів, тому що в ньому є калій, кальцій, магній і залізо.
Подрібнені ягоди асаї → Ягода асаї, яка відбувається з амазонських тропічних лісів, відрізняється видатним показником ORAC (здатність поглинати кисневі радикали).
Подрібнені ягоди годжі → Ягода годжі (також відома як дереза) використовується в Китаї як афродизіак вже тисячі років. Терпка, яскраво-червона ягода, смак якої нагадує суміш вишні та ожини, містить 8 незамінних амінокислот і багато вітаміну С.
Давайте подивимося цифри!

В одній порції (25 г):

-106 ккал,
-19 г білка,
Додані амінокислоти:
-390 мг L-глутаміну,
-650 мг L-аргініну.
Вам рекомендується цей продукт, якщо ви:

-вегетаріанец чи веган. Vegan Protein прекрасно допоможе доповнити ваш прийом білків, особливо якщо ви займаєтеся спортом → його білковий комплекс рослинного походження сприяє росту м'язів і підтримці м'язової маси.
-шукаєте рослинну альтернативу білків на основі молока.
-не переносите лактозу.
-Чи любите реформістську кухню → продукт можна використовувати як прекрасний загущувач до супів або овочевим запіканок.
Як і всі продукти BioTechUSA, Vegan Protein виготовлений з безпечних для здоров'я і ретельно відібраних інгредієнтів.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Змішати 1 порцію (25 г = 3 столових ложки без гірки) порошку з 250 мл води. Приймати відразу ж після тренування. У дні відпочинку приймати коктейль ввечері. Готувати за допомогою шейкера.

Подібні продукти